Duel ,ACE+UM, 1/72

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Duel ,ACE+UM, 1/72

Postprzez SvS » środa, 6 stycznia 2010, 11:59

I przedstawić swoją uwagę moje dioramy trochę "Duell"
Zdjęcia z podobną historię, przypadkowo znalezionych w Internecie, to podłączyć mnie i zdecydował się eto.Vybor natychmiast spadła do 72 skalę, ze względu na oszczędność miejsca na półce i czasu na znalezienie jednostek.
T-34/76 bohaterów model z UM i PAK-36 (r) z ACE.
Zbuduj 34ki przeszła prawie bez problemów. Siatka na cel wyciąć i zastąpić jej z ręki (gdyby zredukować daleko trochę plastiku, aby siatki), poręcze z drutu.
Z pistoletu miał dręczyć, LND wypełnia swoje zadanie. Myślałem, że połowa części będzie z fotravleniya, ale po otwarciu okna widziałem tylko dwa zamylennyh wlew. Przepiłowany i wkleić kawałek drutu.
Farba akrylowa Tamiya. Liczba Wieża malowana temperą pędzla. Mleko wapienne - akryl Tamiya i temperą. Waethering - temperą. Śnieg sody PVA, Rym matowy lakier Tamiya. Grass - rozpuszczone sizalu. Stand - Ramka odpowiednim rozmiarze, wypełnionych pianką.

Chciałbym przedstawić swoją dioramę "Duel" (Pojedynek).
Na jej budowę zdecydowałem sie po znalezieniu w Internecie oryginalego zdjęcia. Wybrałem skalę 1:72 ze względu na oszczędność miejsca na półce i czasu na znalezienie modeli.
Bohaterowie dioramy to T-34/76 z UM i PAK-36(r) z ACE.
Budowa 34-ki przebiegała prawie bez problemów. [...], poręcze wykonane z drutu.
Farba akrylowa Tamiyi. Numer na wieży malowany pędzlem. Wapno - akryl Tamiya i tempera. Waethering wykonany temperą. Śnieg to soda PVA, rym (?) - matowy lakier Tamiya. Trawa - rozpuszczony sizal. Podstawka - ramka w odpowiednim rozmiarze, wypełniona pianką.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
SvS
 

Reklama

Re: Duel ,ACE+UM, 1/72

Postprzez Jarek Gurgul » środa, 6 stycznia 2010, 12:08

Bardzo oryginalna i ładnie wykonana diorama.

Niestety, nie może wziąć udziału w konkursie:

michal.s napisał(a):Ogólny regulamin drugiej edycji konkursów modelarskich na forum pwm.org.pl
...
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie i ubiegania się o nagrodę, jest przedstawienie szczegółowej relacji z budowy modelu na forum pwm.org.pl, ukończenie modelu w terminie oraz zaprezentowanie go w galerii.
...


Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6075
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Duel ,ACE+UM, 1/72

Postprzez SvS » środa, 6 stycznia 2010, 12:12

Dziękuję, przepraszam za złamanie przepisów.
SvS
 

Re: Duel ,ACE+UM, 1/72

Postprzez Enten » środa, 6 stycznia 2010, 16:08

Witaj,
świetny efekt i zamiary w tej skali! Wygląda wyśmienicie.
Pokazując fotkę, na której ewidentnie widać wyrwaną wieżę sam pokazałeś niezłego minusa całości.
Dodatkowo ta lufa dziwnie wbita pod osłonę działa. Moim zdaniem nie ma szans, żeby tak trafiła.
Poprawiłbym te dwie sprawy, żeby było si.
Ogólnie świetnie wygląda.
Bardzo podoba mi się śnieg :)
Enten
 
Posty: 35
Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 13:41

Re: Duel ,ACE+UM, 1/72

Postprzez SvS » środa, 15 grudnia 2010, 01:30

Enten napisał(a):Witaj,
świetny efekt i zamiary w tej skali! Wygląda wyśmienicie.
Pokazując fotkę, na której ewidentnie widać wyrwaną wieżę sam pokazałeś niezłego minusa całości.
Dodatkowo ta lufa dziwnie wbita pod osłonę działa. Moim zdaniem nie ma szans, żeby tak trafiła.
Poprawiłbym te dwie sprawy, żeby było si.
Ogólnie świetnie wygląda.
Bardzo podoba mi się śnieg :)

Спасибо :D
SvS
 


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości