Iraq-1/35

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Iraq-1/35

Postprzez marder » wtorek, 3 maja 2011, 22:50

Mnie tylko ustawienie chłopaków za czołgiem się nie podoba, jakby miejscami się pozamieniali, cała reszta bardzo szczegółowa, robi wrażenie, masz rozmach ;o)
Rafał B - Entuzjasta HIPS-u
marder
 
Posty: 648
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Iraq-1/35

Postprzez Enigma » środa, 4 maja 2011, 19:37

Kolejna ciekawa diorama w Twoim wykonaniu. Gratuluję.
Avatar użytkownika
Enigma
 
Posty: 732
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 20:17
Lokalizacja: Éire

Re: Iraq-1/35

Postprzez Artur » piątek, 6 maja 2011, 12:57

Dziękuję wszystkim za opinie,po głębszej analizie doszedłem do wniosku że można by dorzucić jeszcze sporo elementów , ale niech zostanie jak jest.
Pozdrawiam
Artur
Obrazek
Artur
 
Posty: 327
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Iraq-1/35

Postprzez Patryk » piątek, 6 maja 2011, 14:32

Sorry Artur robisz fajne rzeczy, ale ta diorama kompletnie mi się nie podoba. Strasznie dużo pustych miejsc zostało. Wygląda jakby ktoś na planszy poustawiał kilka elementów. Czołg stoi na środku ulicy a dookoła zero jakiegoś syfu po spaleniu itp. Kompletnie nie zgrywa się z otoczeniem. Asfalt słabo wyszedł, budynek również nudny. Niby duża ta diorama, ale poza rozmiarem nie robi wrażenia jak się lepiej przypatrzeć.
Mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie. ;o)
Obrazek
KLIKNIJ
Patryk Krupiński
Avatar użytkownika
Patryk
 
Posty: 1049
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 19:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Iraq-1/35

Postprzez Artur » piątek, 6 maja 2011, 15:29

Sory Artur robisz fajne rzeczy ,ale ta diorama kompletnie mi się nie podoba. Strasznie dużo pustych miejsc zostało. Wygląda jakby ktoś na planszy poustawiał kilka elementów. Czołg stoi na środku ulicy ,a do okoła zero jakiegoś syfu po spaleniu itp. Kompletnie nie zgrywa się z otoczeniem. Asfalt słabo wyszedł ,budynek również nudny. Niby duża ta diorama ,ale poza rozmiarem nie robi wrażenia jak się lepiej przypatrzeć.
Mam nadzieję ,że nie gniewasz się na mnie


Oczywiście, że się nie gniewam, każdy inaczej to postrzega i ma jak najbardziej prawo do wyrażania opinii, ja osobiście się nie zgadzam z Twoim zdaniem - budynek nie jest ruiną więc tam gdzie miał być syf jest. Analizowałem zdjęcia z Bagdadu na niektórych wszędzie panował ogólny śmietnik, a na innych nie, można było dołożyć więcej elementów-nawet tak planowałem, ale zawsze można przeładować, więc wg mnie jest w sam raz.
Pozdrawiam
Artur
Obrazek
Artur
 
Posty: 327
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Iraq-1/35

Postprzez wojtas193 » wtorek, 10 maja 2011, 20:02

Ogólnie to bardzo mi się podoba. Super są te szczegóły na budynku, ale jak już zostało wspomniane ustawienie Jankesów coś nie bardzo. Zamieniłbym miejscami tego środkowego i najbliżej czołgu.
Po za tym nie ma czego się uczepić moim zdaniem :)
Pozdrawiam
Wojtek
Avatar użytkownika
wojtas193
 
Posty: 117
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 13:55
Lokalizacja: Białystok

Re: Iraq-1/35

Postprzez Artur » wtorek, 10 maja 2011, 22:35

ale jak już zostało wspomniane ustawienie Jankesów coś nie bardzo. Zamieniłbym miejscami tego środkowego i najbliżej czołgu.


Ustawienie się zmieni ,biorąc pod uwagę Wasze opinie , ale to konkurs więc na razie zostaje tak jak jest,jak zostało zakończone i przedstawione do konkursu w galerii :)

Pozdrawiam
Artur
Obrazek
Artur
 
Posty: 327
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Iraq-1/35

Postprzez Maikel » środa, 8 czerwca 2011, 18:55

Coś a'la 'Call of Duty 4' :mrgreen:
Naprawdę świetna praca. ;o)
Ten bałaganik. To wszystko. Ekstra !
http://maikel.iportfolio.pl/
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma to większego znaczenia ale ważne jest żeby to zrobić,
bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie.

Pozdrawiam, Michał.
Avatar użytkownika
Maikel
 
Posty: 293
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości