Gdzieś w Normandii M-20

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Gdzieś w Normandii M-20

Postprzez Adrianowro » piątek, 22 lipca 2011, 15:31

ewpiga napisał(a):Gdzieś mi ta galeria się zapodziała, dlatego teraz: Za mało jeszcze masz w łapie niestety - nie zawsze się daję radę udźwignąć wizję. Poziom idzie z reguły do góry gdy jest mowa o nagrodach - dlatego proponuje w najbliższym dioramowym konkursie wziąć udział.
Ciekawy pomysł z tym krajobrazem - szacun. Bardzo fajnie wyszło, wszystko wygląda na takie proste i oczywiste, jest na czym oko zawiesić. Przy okazji skoro piszę, a Ty jesteś skłonny mi odpisać to miałbym pytanie, ile godzin zajęło Ci modelowanie takiego cuda (uwzględniając, że Ci się chce, masz czas).


Witam
No fakt za mało mam w łapach modeli - choć w sumie cały czas coś dłubie , więc idę do przodu ...mam nadzieje- pomysłów mam sporo tylko kasy i czasu aby je realizować w dobrym tempie.
Tutaj skupiłem się na badaniu zagadnień terenu i moich możliwości figurkowych. :D
Co do konkursów - o tak staram się startować - dla mnie to zawsze jakaś szansa na pozyskanie modelu do skromnego magazynu.( model ten startuje w konkursie Subgrafika )

Co do czasu budowy to z ręką na sercu nie mam bladego pojęcia - sam model był na wpół zrobiony i odłożony na półkę a z pomysłem wraku to chyba będzie ze 3 miesiące budowania z doskoku wieczorami jak przestaje być ojcem i matką jednocześnie :)

Dziękuje za słowa krytyki i pochwały na pewno wykorzystam je przy kolejnych wypocinach :mrgreen:
Avatar użytkownika
Adrianowro
 
Posty: 1245
Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2010, 17:55
Lokalizacja: Festung Breslau

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości