Winieta - Szestakov 1:72

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Winieta - Szestakov 1:72

Postprzez Jan Maria Kozik » środa, 17 lipca 2013, 21:45

Oto moja ostatnia praca, jak domyslam sie kolejna o wątpliwym sukcesie. Działo to wz. 1927 Zvezdy a figurka była przyłączona do jakiegośtam czołgu.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 23 lipca 2013, 20:37 przez Jan Maria Kozik, łącznie edytowano 1 raz
Jan Maria Kozik
 
Posty: 175
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 08:47

Reklama

Re: Winieta - Szestakov 1:72

Postprzez Sherman » środa, 17 lipca 2013, 22:19

Było pole spaghetti, teraz jest ciasto "murzynek" silnie obsypane cukrem pudrem. I to jeszcze w foremce.

Podstawka jest zbyt mała, nie sądzisz że końcówka ogona z lemieszem wystająca poza podstawkę wygląda dziwnie? Śnieg wygląda mało śniegowo, zwłaszcza ten posypany po działku. Śnieg najlepiej chyba wychodzi z sody oczyszczonej, do 72jki można go jeszcze dodatkowo zmielić w młynku. Staroć z dysku :arrow:
Obrazek

Ludzik to już osobna historia...
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: Winieta - Szestakov 1:72

Postprzez Jan Maria Kozik » czwartek, 18 lipca 2013, 10:03

Myślałem o sodzie oczyszczonej ale wziałem to co akurat miałem pod reka czyli proszek do pieczenia
Jan Maria Kozik
 
Posty: 175
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 08:47

Re: Winieta - Szestakov 1:72

Postprzez gumowy01 » piątek, 19 lipca 2013, 11:12

Zamysł był słuszny z wykonaniem ciut gorzej. Jak śnieg to od strony zamka trza było go dać mniej, albo zrobić taki wydeptany, pobrudzony, samą armatkę ja bym tylko lekko miejscami oprószył śniegiem może na górnej części kół i troszkę na osłonie. jakieś krzaczki dodały by realizmu. Co do wielkości nie będę się już wypowiadał, bo zrobił to Kuba. Ale w sumie jak na jedną z pierwszych winetek to nie jest źle. Czekamy na następne.
A jeszcze rób większe zdjęcia bo mało co można dojrzeć, starsi też tu zaglądają :)
Pozdrawiam Artek

Krakowska grupa modelarska "Grupa B"
https://www.facebook.com/GrupaBiezanowska
Avatar użytkownika
gumowy01
 
Posty: 483
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2012, 02:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Winieta - Szestakov 1:72

Postprzez piotr dmitruk » piątek, 19 lipca 2013, 13:41

Jan Maria Kozik napisał(a):Myślałem o sodzie oczyszczonej ale wziałem to co akurat miałem pod reka czyli proszek do pieczenia

Proszek do pieczenia to głównie soda oczyszczona
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9985
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Winieta - Szestakov 1:72

Postprzez Jan Maria Kozik » piątek, 19 lipca 2013, 21:16

Soda jest rzeczywiscie lepsza
Jan Maria Kozik
 
Posty: 175
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 08:47


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości