Diorama bez nazwy (Front Zachodni) 1:76

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Diorama bez nazwy (Front Zachodni) 1:76

Postprzez Jan Maria Kozik » wtorek, 3 września 2013, 19:48

Mam nadzieję że robie choć minimalne postępy; dla porównania poprzednie dioramy
viewtopic.php?f=29&t=37044
viewtopic.php?f=29&t=36939
viewtopic.php?f=28&t=36383&start=45
Pojazd to jak widać Cromwell IV Airfixa (wiem że jest jaki jest ale szczerze mówiąc te niektóre moje pojazdy sprzed roku wyglądaja lepiej niż niektóre najnowsze)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jan Maria Kozik
 
Posty: 175
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 08:47

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Diorama bez nazwy (Front Zachodni) 1:76

Postprzez Początkujący » wtorek, 3 września 2013, 20:06

Trening zawsze jest dobry, ale masz pewną tendencję do niepotrzebnego syfienia modeli :evil: . Po co robisz dioramy zimowe :idea: ? Naucz się najpierw robić dioramy letnie. Ten model w porównaniu z poprzednimi był zrobiony jak należy 8-) , po co więc ten śnieg? Z tego co widzę podstawka przedstawia ruiny miejskie, a czołg wygląda jak po zamieci na pełnym polu (tak by mógł wyglądać twój t34 :) ). Śnieg pod wieżą wygląda nienaturalnie. I chodnik :shock: ... nie ta skala.
Ostatnio edytowano sobota, 7 września 2013, 08:08 przez Początkujący, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 28 sierpnia 2012, 10:34
Lokalizacja: Leszno

Re: Diorama bez nazwy (Front Zachodni) 1:76

Postprzez Jan Maria Kozik » wtorek, 3 września 2013, 20:12

Początkujący napisał(a):Po co robisz dioramy zimowe :idea: ? Naucz się najpierw robić dioramy letnie. .

Próbowałem już robić letnie i wyszło jak widziałeś. Najbardziej przeraża mnie trawa statycnza. Nie wiem czy sadzenie jej naprawdę jest trudne czy to wina mojej ignorancji -_-.


Początkujący napisał(a):I chodnik :shock: ... nie ta skala.

Rzeczywiście, wynika to chyba z tego że robiąc go planowałem dioramę do 35...
Jan Maria Kozik
 
Posty: 175
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 08:47

Re: Diorama bez nazwy (Front Zachodni) 1:76

Postprzez Korowiow » czwartek, 5 września 2013, 22:19

Jan Maria Kozik napisał(a):
Początkujący napisał(a):Po co robisz dioramy zimowe :idea: ? Naucz się najpierw robić dioramy letnie. .

Próbowałem już robić letnie i wyszło jak widziałeś. Najbardziej przeraża mnie trawa statycnza. Nie wiem czy sadzenie jej naprawdę jest trudne czy to wina mojej ignorancji -_-.


Początkujący napisał(a):I chodnik :shock: ... nie ta skala.

Rzeczywiście, wynika to chyba z tego że robiąc go planowałem dioramę do 35...


Jak przeraża Cię trawa statyczna i jej sadzenie to kup sobie trawę w kępkach np: firmy Fredericus Rex lub coś z wyrobów Polaka. Polecam Sklep Sahara Hobby.

Co do dioramy to trudno cos powiedzieć. Szarości zostały przykryte warstwą mąki.
PS. płytki chodnikowe nie trzymają raczej skali.
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości