Afganistan (1:35)

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Afganistan

Postprzez kapral » niedziela, 10 maja 2009, 17:18

Zgodnie z zapowiedzią naniesione poprawki odnośnie gąsienic. Niestety lepiej nie będzie. A wyszło tak:
Obrazek

Obrazek
kapral
 

Reklama

Re: Afganistan

Postprzez badger » poniedziałek, 11 maja 2009, 14:39

To i ja sie muszę drogi "dziadku" wypowiedzieć w temacie dioramki. Ponieważ miło mi sie z Tobą w Bytomiu dyskutowało nie będę okrutny. :mrgreen:
Podoba mi się zdecydowanie misterna kupa posklejanych kamieni i ładnie malarsko pokazujących teren rzeczony w tytule dioramki. Figurki też są przednie. Sam pojazd również ładnie wykonany.
Podsumowująco: jak dla mnie świetnie oddany tamtejszy klimat na wysokim poziomie modelarskim - zresztą niby czego można się spodziewać w Twoim wykonaniu. Tylko pogratulować i uczyć się.
Pozdrawiam Jacek

Każdy patrzy na świat przez własne okulary
Obrazek
Avatar użytkownika
badger
 
Posty: 710
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 08:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Afganistan

Postprzez kapral » poniedziałek, 11 maja 2009, 19:50

Witam. Michał skaly to prawdziwe kamienie mozolnie łupane młotkiem z dużego bloku (tak na oko jakieś 40-50kg) który wpadł mi w oko ze względu na kolor u kamieniarza. On twierdził, że to czerwony granit ja kompletnie się na tym nie znam. Badger cieszę się, że Ci się podoba. Znam Twój wybredy gust i smak tym bardziej mile mnie to połechtało ;o) . Dzięki Wybierasz sie może do Będzina? Pozdrawiam kapral P.S. Poprawki widocznie pomogły bo dioramka została w Będzinie zauważona. :) kapral
kapral
 

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości