WHERE IS IVAN...

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: WHERE IS IVAN...

Postprzez Corsair » niedziela, 29 września 2013, 22:24

Praca udana, ale zgadzam się że tytuł po angielsku pasuje jak pięść do nosa ... Nie chodzi mi o to, że w języku obcym, ale po prostu na foncie wschodnim angielski nie był zbyt popularnym narzeczem. Raczej niemiecki byłby bardziej na miejscu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Corsair
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 20 marca 2009, 10:02

Reklama

Re: WHERE IS IVAN...

Postprzez NIEDZWIEDZ » niedziela, 29 września 2013, 23:44

Corsair napisał(a):Praca udana, ale zgadzam się że tytuł po angielsku pasuje jak pięść do nosa ... Nie chodzi mi o to, że w języku obcym, ale po prostu na foncie wschodnim angielski nie był zbyt popularnym narzeczem. Raczej niemiecki byłby bardziej na miejscu.


Podpisałem pracę po angielsku bo tak właśnie chciałem,nie ma to żadnego związku z językiem używanym na froncie wschodnim.
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 23:31
Lokalizacja: Kraków

Re: WHERE IS IVAN...

Postprzez Corsair » poniedziałek, 30 września 2013, 00:14

To Twoja praca i Twój na nią pomysł. Tytuł nieważny, ważne że wykonanie na niezłym poziomie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Corsair
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 20 marca 2009, 10:02

Re: WHERE IS IVAN...

Postprzez Rafal » poniedziałek, 30 września 2013, 00:40

Corsair napisał(a):To Twoja praca i Twój na nią pomysł. Tytuł nieważny, ważne że wykonanie na niezłym poziomie :)

<consored/>
Wo ist Ivan?
Gdzie ten Iwan?
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1276
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:09

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości