Diorama 22 lipca 1944 Krywanie 1:35

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Diorama 22 lipca 1944 Krywanie 1:35

Postprzez klajus » środa, 26 sierpnia 2009, 17:54

Kolego, napisałeś:
Siela napisał(a): Mam nadzieje, że teraz prezentuje się to znacznie bardziej realistycznie.
Pozdrawiam

więc napisałem, że nie prezentuje się lepiej. Może powinienem był napisać "znacznie bardziej realistycznie".
Podmiotem jest "to" nie Ty...
Pozdrawiam z mojego brodzika intelektualnego, Paweł Klaja, Fun-sklejacz tworzący rzeczy z gruntu słabe albo przeciętne...
http://pawelklaja.blogspot.com
Tekst roku:
[..] ... więc nie ma go co manieryzmem rodem z "Super modelu" psuć. Modelarstwo redukcyjne to fakty w skali a nie mity i radosna twórczość. ... [...]
Avatar użytkownika
klajus
 
Posty: 1913
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 14:24
Lokalizacja: Jülich/Niemcy

Reklama

Re: Diorama 22 lipca 1944 Krywanie 1:35

Postprzez Akahoshi » środa, 26 sierpnia 2009, 18:16

Prezentować się powinieneś jak najbardziej, aby poprawić swój warsztat korzystając z porad kolegów z forum. To raczej model nie prezentuje się lepiej. No, może trochę lepiej. Dobrze, że chociaż różowe błoto spod tygryska zniknęło.
Ale gąsienice są nadal takie, jak napisał klajus. I ta lufa ma jakieś dziwne, czarne mazy.
Artek napisał(a):Przestańmy może nazywać podstawki pod modele (nędzne zresztą podstawki), na których nic się nie dzieje dioramami....

Podpisuję się obiema rękami i nogami.
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości