Jagdpanzer IV Węgry 1945 (1:35)

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Jagdpanzer IV Węgry 1945

Postprzez Paweł Leszczyński » wtorek, 30 marca 2010, 17:47

Rosiu napisał(a):Bardzo piękna diorama Sebastianie, tylko kolory umundurowania sowieckich żołnierzy mają zły kolor.

Też na to zwróciłem uwagę Sebastianowi, w rzeczywistości jednak oglądane na "żywo" (w moim przypadku na festiwalu w Bytomiu)wyglądają odpowiednio, nie są tak zielone.
Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Olesno

Reklama

Re: Jagdpanzer IV Węgry 1945

Postprzez marder4 » wtorek, 30 marca 2010, 21:58

Wszystko super ale jak już kiedyś wspomniałem nie przemawia do mnie ta czarna , "ogrodowa" ziemia na kołach;ale to tylko moje odczucie.Gratulacje jak najbardziej zasłużone.
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jagdpanzer IV Węgry 1945

Postprzez spiton » wtorek, 30 marca 2010, 22:14

Mam następujące uwagi.
1. Czy są zdjęcia pojazdów na podwoziu "czwórki" jeżdżących bez tylnego odcinka błotnika?
Pytam, bo tak sobie myślę, że dużo błota wpadłoby do wlotu powietrza.
Zastanawiam się też czy gąsienica nie miałaby tendencji do obijania się o nawis przedziału bojowego ?
2. Czerwonoarmiści są cukierkowi. Twoje pojazdy często są sponiewierane w kapitalny, bardzo realistyczny sposób. Zastanawia mnie dlaczego tych figurantów potraktowałeś według zupełnie innej modelarskiej filozofii ?
3. Sorry, że same uwagi krytyczne, ale o tym, co Ci wyszło, to pewnie dobrze wiesz <-)). Zresztą cała scenka jest bardzo efektowna, do czego nas zresztą przyzwyczaiłeś jakiś czas temu ,-)).
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Jagdpanzer IV Węgry 1945

Postprzez badger » środa, 31 marca 2010, 06:36

Ad pkt 2 wypowiedzi spitona - dokładnie nie rozumiesz o co chodzi w teraźniejszym modelarstwie. :P
Pozdrawiam Jacek

Każdy patrzy na świat przez własne okulary
Obrazek
Avatar użytkownika
badger
 
Posty: 710
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 08:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Jagdpanzer IV Węgry 1945

Postprzez rollingstones » środa, 31 marca 2010, 16:39

Dzięki za komentarze i uwagi - chętnie zobaczę jakąś inną interpretację zimowego miasta w wykonaniu forumowiczów - zaczerpnąć coś do swojego warsztatu to bezcenne.
#180
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości