"Niegościnna okolica"

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

"Niegościnna okolica"

Postprzez rzelu » środa, 19 września 2007, 22:35

Chciałbym przedstawić dioramę, którą zbudowałem na zamówienie kolegi.
Jego modele kubelwagena i motocyklistów zbudowane kilkanaście lat temu pokrywały się kurzem na półce i groził im koniec w śmietniku. Dlatego zwrócił się do mnie z prośbą o ich facelifting.
W konstrukcję modeli i ich malowanie nie ingerowałem, dorzuciłem jedynie weathering oraz odrestaurowaną plandekę i krzyże na v-wagenie.
Postanowilem sprobować plastelinowej metody kolegi EWPIGA i popełniłem taką oto dioramkę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
rzelu
 
Posty: 528
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:16
Lokalizacja: Dziki Zachód

Reklama

Re: "Niegościnna okolica"

Postprzez Michał Janik » czwartek, 20 września 2007, 00:10

Tak jak popatrzyłem na drogę i na te tablice ostrzegawcze, to pomyślałem, że może chodzi o jakiś Arabski Ruch Antyfaszystowski (ARA - ładny skrót), bo droga dosć się tak kojarzy z Saharą. Sam piach na jakiejś wydmie. A roślinność troszkę jak z Parku jurajskiego, te drzewa - gigantyczne skrzypy. Tylko gdzie T-Rex? :shock:
Ale ogólnie fajnie jest, ja póki co w ogóle jescze dioramek nie potrafię robić, ino o nich kłapię.
Avatar użytkownika
Michał Janik
 
Posty: 1115
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:25
Lokalizacja: sRaszyna i Urynowa

Re: "Niegościnna okolica"

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 20 września 2007, 11:26

no taka cokolwiek sterylna.. mi sie nie tyle z pustynią kojaży, co ze scenografią z misia uszatka:>
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: "Niegościnna okolica"

Postprzez Artur R. » piątek, 11 stycznia 2008, 09:42

Jak dla mnie ten piach na kołach, błotnikach jest po prostu zbyt czerwony. :roll: Wygląda to jakby całą okolice otaczała warstwa rdzy. :shock:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Artur R., łącznie edytowano 1 raz
Artur R.
 

Re: "Niegościnna okolica"

Postprzez Marines » piątek, 11 stycznia 2008, 15:06

Wszystko dobrze tylko gdybyś te drzewa na palmy zamienił byłaby pustynna dioramka. ;o)
Marines
 


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości