Irak, Falludża - 1:35

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Irak, Falludża - 1:35

Postprzez Gregor68 » niedziela, 14 lipca 2013, 21:20

Witam, prezentuję małą dioramkę zrobioną przeze mnie jakiś czas temu. Składają się na nią opancerzony wóz Guardian 1117 - niezły model Trumpetera , zestaw figurek Dragona i podstawka wykonana własnym sumptem.
Całość malowana w większości akrylami Vallejo. Zapraszam do obejrzenia - Grzegorz Kostulski.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gregor68
 
Posty: 61
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 12:23
Lokalizacja: Torun

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Irak, Falludża - 1:35

Postprzez Ave » środa, 17 lipca 2013, 22:45

Jak dla mnie sympatyczna winietka i dobry temat. Podoba mi się zwłaszcza podstawka i sceneria - prosta, ale fajna. Jeśli sam robiłeś, to gratulacje za pomysł i wykonanie. Pojazd też całkiem miło zrobiony.
Trochę słabe figurki - pasowałoby w tej kwestii popracować, bo ciągną w dół całą pracę. No i z ramką niezbyt się przyłożyłeś - nie dość, że wystaje ponad podłoże, to jeszcze rozłazi się na łączeniach :-> To niby głupota, ale mocno wpływa na odbiór.
Ogólne wrażenie pozytywne.

EDIT: na innym, słabiej świecącym monitorze figurasy jakoś lepiej wyglądają i bardziej komponują się z całością. Pokolorowane prawidłowo, tylko nijakie takie, po prostu odstają od reszty..
Ostatnio edytowano czwartek, 18 lipca 2013, 12:52 przez Ave, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: Irak, Falludża - 1:35

Postprzez robert.bednarczyk » czwartek, 18 lipca 2013, 10:07

Hej. Mnie się bardzo podoba. Super podłoże z tymi betonowymi płytami, częściowo schowanymi pod piachem, bardzo fajne betonowe zapory. Pojazd też ładniutki. Fotki kiepskie, w związku z czym figurek nie umiem ocenić, jednak skoro Marcin (Ave) coś "na nie" w nich wypatrzył to należy mu zaufać bo w figurkowym temacie to Klasyk.

Pozdrawiam. Robert.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 14:05

Re: Irak, Falludża - 1:35

Postprzez Gregor68 » sobota, 20 lipca 2013, 14:21

Dzięki za opinie, w sumie co racja to racja, trudno sie z nimi nie zgodzić. Podstawka zrobiona została samodzielnie z rozmaitych elementów z tego gotowe tylko były zakupiona na aukcji trylinka i betonowe zapory.Reszta to inwencja własna.
Pozdrawiam - Grzegorz.
Gregor68
 
Posty: 61
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 12:23
Lokalizacja: Torun


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości