Pocztówka ze wschodu 1:35

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Pocztówka ze wschodu 1:35

Postprzez hiwis » czwartek, 18 lipca 2019, 10:12

Kolejna pocztówka, tym razem we wschodnich okolicznościach przyrody.
Tradycyjnie - pcv, balsa, hips i różne "śmieci "
Maziane farbkami i kredkami.
Roślinki z "Bear Scale Modeling"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam.
Marcin.
PORTFOLIO
FB
Avatar użytkownika
hiwis
 
Posty: 380
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 09:32
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Pocztówka ze wschodu 1:35

Postprzez Tomek Rogala » czwartek, 18 lipca 2019, 15:14

Kolejna Twoja świetna praca, ogląda się je naprawdę z przyjemnością. Masz rękę do zieleni (gdybyś był zainteresowany, to moja firma szuka kogoś do nasadzeń zieleni drogowej i 5,5ha zalesień w okolicach Gdyni :D).

Pozwolę sobie na dwie uwagi, mam nadzieję, że konstruktywne:
1. Gała do drzwi przepotwornie wielka, jest dalej niż klosz lampy, a wydaje się prawie tego samego rozmiaru.
2. Grubość drzwi... Robisz je z jednego kawałka materiału? Może spróbuj z dwóch, gdzie ten drugi miałby nieco mniejszy obrys niż pierwszy, uzyskasz wtedy ładne wcięcie i odchudzisz krawędź skrzydła. To samo możesz zrobić z futryną, zyskasz dodatkowy szczegół i smaczek. Wykonywałem kiedyś makiety dla deweloperów i to był taki trik na stolarkę okienną i drzwiową, wycinanie i łączenie dwóch elementów o nieco innym rozmiarze. W tej skali to dość mocno widać.
Pozdrawiam
Tomek
Tomek Rogala
 
Posty: 96
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 13:32

Re: Pocztówka ze wschodu 1:35

Postprzez hiwis » czwartek, 18 lipca 2019, 15:52

Tomek Rogala napisał(a): (...)

Dziękuję za cenne uwagi - do przemyślenia na przyszłość.
Z oferty nasadzania zieleni chętnie bym skorzystał ale wiesz, te codzienne dojazdy Kraków-Gdynia mogłyby mnie wykończyć ;)
Pozdrawiam.
Marcin.
PORTFOLIO
FB
Avatar użytkownika
hiwis
 
Posty: 380
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 09:32
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości