Lim-2 diorama – vintage Tamiya 1:48

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Lim-2 diorama – vintage Tamiya 1:48

Postprzez nobie1973 » piątek, 13 grudnia 2019, 13:52

Od jakiegoś już czasu zajmuje się archiwizacją cyfrową mojego archiwum fotograficznego negatywów i natrafiłem na zdjęcia mojego modelu Lim-a 2 który wykonałem na dioramie dokładnie 22 lata temu :mrgreen:
Diorama została wykonana w oparciu o archiwalne zdjęcie przedstawiające przegląd Lim-a 2 na stojance w lesie. Oprócz zestawu do budowy użyłem blaszek Eduarda, figurek oraz stolika z krzesłem pochodzących z zestawu B-17G Monogram, drzewa produkcji z Poznania oraz żywicznego wózka hydraulicznego tzw. teleżki produkcji jakiejś firmy z Czech. Reszta została wykonana samodzielnie od podstaw. Całość prac zajęła jak pamiętam jakiejś dwa miesiące. Strzała na kadłubie samolotu okazała się niestety totalnym s-f wymyślonym przez producenta kalkomanii :shock: ale o tym niestety dowiedziałem się kilka miesięcy po skończeniu modelu jak dotarłem do książki płk pil. Ryszarda Grundmana, który był pilotem tego samolotu.
Zapraszam do oglądania i powrotu do modelarskiej przeszłości ;o)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam:
Norbert Czajkowski

Lotnictwo w moim obiektywie: http://www.fotosik.pl/u/nobie1973/album/773218
Avatar użytkownika
nobie1973
 
Posty: 560
Dołączył(a): czwartek, 25 września 2008, 18:46
Lokalizacja: Londyn

Reklama

Re: Lim-2 diorama – vintage Tamiya 1:48

Postprzez Łukasz_K » piątek, 13 grudnia 2019, 14:27

22 lata? Ja bym się obecnie taką fajną dioramką nie powstydził, fajna praca.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości