Iwan dawaj, tanki idut...

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Iwan dawaj, tanki idut...

Postprzez mosin » środa, 29 stycznia 2020, 00:46

Witam wszystkich!

Moja pierwsza po ponad 20 latach przerwy dioramka. Figurka przy płocie z zestawu Zvezdy a druga... no cóż, odleżała swoje w szufladzie, teraz przyszedł jej czas ☺️ Reszta elementów to radosna twórczość własna.

Wszelkie komentarze mile widziane!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
mosin
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 29 stycznia 2020, 00:27

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Iwan dawaj, tanki idut...

Postprzez marder » środa, 29 stycznia 2020, 18:27

mosin napisał(a):...a druga... no cóż, odleżała swoje w szufladzie, teraz przyszedł jej czas ...

Pisząc przyszedł jej czas masz na myśli, że jak się odleżała, to w tym czasie zdążyła przejść ze strony niemieckiej na rosyjską?! 8-)
Rafał B - Entuzjasta HIPS-u
marder
 
Posty: 648
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 19:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Iwan dawaj, tanki idut...

Postprzez mosin » środa, 29 stycznia 2020, 20:13

marder napisał(a):
mosin napisał(a):...a druga... no cóż, odleżała swoje w szufladzie, teraz przyszedł jej czas ...

Pisząc przyszedł jej czas masz na myśli, że jak się odleżała, to w tym czasie zdążyła przejść ze strony niemieckiej na rosyjską?! 8-)

No coś w tym stylu ;o)
A tak poważnie to faktycznie pierwotnie to był niby Niemiec, ale za cholerę mi nie pasował do feldgrau. A jeszcze ta furażerka... Jakoś bardziej pasował mi na bojca niż Fryca :D
mosin
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 29 stycznia 2020, 00:27


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości