Najeźdźcy - wrzesień 1939, Polska [1:35]

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Najeźdźcy - wrzesień 1939, Polska [1:35]

Postprzez Rafal » środa, 4 listopada 2009, 23:43

piotr dmitruk napisał(a):
sebaspider napisał(a):Czyli humbrole do aerografu się nie nadają za specjalnie?

Nadają się i to bardzo, trzeba tylko dobrze zamykać, najlepiej po zamknięciu obciążyć.


Dobrze jest także oczyścić zarówno wieczko jak i krawędź puszki papierem toaletowym, tak aby były suche i widać było goły metal. Wtedy zamknięcie będzie szczelne. Niektórzy radzą, żeby farby przechowywać do góry nogami - wtedy mniej wysychają.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1276
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:09

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Najeźdźcy - wrzesień 1939, Polska [1:35]

Postprzez sebaspider » środa, 4 listopada 2009, 23:52

Witam!
Dzięki za odpowiedzi. Zarysował mi się jakiś pogląd na farbki. Muszę wypróbować. Szczerze pisząc dobrze mi się maże humbrolami, tylko to wysychanie może doprowadzić do szału. Odwracanie puszki wydaje mi się logiczne, tym bardziej, że wszelkich skrobań i czyszczeń rantów próbowałem. No nic zobaczę dalej co będzie. Co do węgłów - fakt, lekka lipa, powinny być na zmianę. A kompozycja - cóż, jest jaka jest, taką chciałem. To nie obraz, tylko scenka z życia, i taka mogła mieć miejsce. Patrząc na ulicę, targ, przystanek nie zawsze układ osób jest super-kompozycją.

Pozdrawiam
sebaspider
 

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości