RLM 99 lub RLM 76a

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Re: RLM 99 lub RLM 76a

Postprzez Kuba P. » czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:13

Miałem okazję zwiedzić wczoraj Tisnov i okolice. Po lekturze książki poświęconej Diana Werk udało mi się odnaleźć kilka miejsc istniejących do dziś a związanych z produkcją bawarskich latawców w Czechach.
Jedną z ciekawszych rzeczy była wizyta na rynku w Tisnov, zrobiłem zdjęcie miejsca, gdzie w 1945 roku prezentowano wspomnianego wcześniej G-10/U4. Jak widać kolory są zupełnie inne, o ile kamieniczki są na pewno odmalowane to kolor samej kostki na placu musi być ten sam od czasów wojny. Widać, ze jest stara.
Teraz pytanie, czy ktoś z ogarniających grafikę Kolegów dałby radę tak pokręcić odcieniami starego zdjęcia, zeby jakoś zbliżyć kolory placu do tego co jest dziś. Ciekaw jestem jak zmienią się odcienie na samolocie.

Ja wiem, że to jest mocno w przybliżeniu itp ale ciekaw jestem wyniku a sam nie mam jak tego zrobić. Niżej mój amatorski "kolaż" oraz dwa zdjęcia do obróbki. Może komuś się będzie chciało? Dzieki serdeczne z góry :)

Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości