UH-1C Wietnam

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

UH-1C Wietnam

Postprzez Krzysiek Kowalik » czwartek, 16 lipca 2020, 17:10

Wchodzę w temat, w którym jestem kompletnie zielony. Trafiłem ostatnio na model Revella w 1/35 i planuję go zrobić jako prezent dla kumpla, który interesuje się konfliktem w Wietnamie. Do tego jakaś podstawka z figurką i całość pod kloszem. Ale to pewnie na urodziny za rok bo w tym się już nie wyrobię :D
Da się z niego zrobić jakiegoś klasycznego desantowca z M60 na burtach i olschoolowymi godłami kawalerii czy trzeba go robić jako gunshipa? Ew co by trzeba było dokupić?
Avatar użytkownika
Krzysiek Kowalik

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 954
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 10:12
Lokalizacja: Zabierzów

Reklama

Re: UH-1C Wietnam

Postprzez Łukasz_K » czwartek, 16 lipca 2020, 22:53

C były projektowane jako gunship, żeby zrobić slicka potrzebujesz wersji D ( różnią się długością kabiny i silnikiem), ale ten revell to chyba easy rider? Moim zdaniem bardzo fajne malowanie.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4818
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: UH-1C Wietnam

Postprzez Kret69 » sobota, 18 lipca 2020, 22:10

Też mam wrażenie że to klasyczne malowanie z pudła powinno koledze trafić do gustu. Ewentualnie może SeaWolves - wsparcie powietrzne patroli rzecznych?
Kret69
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 11 sierpnia 2011, 15:39


Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości