A-6E Intruder

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

A-6E Intruder

Postprzez Artur Domański » środa, 19 maja 2021, 18:16

Poszukuję dobrej dokumentacji do A-6E Intruder, może ma ktoś jakieś nietuzinkowe linki, ewentualnie ciekawe obrazki pokazujące co ta maszyna ma w sobie
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Artur Domański
 
Posty: 1223
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2007, 19:39
Lokalizacja: Włocławek

Reklama

Re: A-6E Intruder

Postprzez ESP » środa, 19 maja 2021, 21:42

Na pewno nie popełniaj błędu wielu i nie otwieraj hamulców aerodynamicznych w kadłubie. Były one używane tylko na początku służby A-6A. Szybko jednak z nich zrezygnowano a miejsce po nich wręcz zaspawowywano.
Jest sporo ciekawostek o Intruderze, daj znać czego konkretnie szukasz, coś pomożemy.

Z ciekawostek pierwsza z brzegu: Intruder A-6E TRAM z sidewinderem, są też zdjęcia z ACMI itp.
Obrazek

Bebechy ma dobrze udokumentowane Darek Szwarc - jego A-6 w 1/32 dał mu kilka "wazonów" ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ESP
 
Posty: 113
Dołączył(a): niedziela, 22 listopada 2015, 18:59

Re: A-6E Intruder

Postprzez Artur Domański » czwartek, 20 maja 2021, 03:31

ESP napisał(a):.
Jest sporo ciekawostek o Intruderze, daj znać czego konkretnie szukasz, coś pomożemy.

W zasadzie wszystkiego, interesuje mnie głównie to co ma na grzbiecie za kabiną
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Artur Domański
 
Posty: 1223
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2007, 19:39
Lokalizacja: Włocławek

Re: A-6E Intruder

Postprzez Janusz JVD » niedziela, 30 maja 2021, 16:43

Lock On numer 20 Verlindena. Wejdź na stronę epdf.pub wpisz nazwę samolotu i można darmo pobrać wiele ciekawych wydawnictw. Wystarczy także wpisać do wyszukiwarki Grumman A-6E Intruder walk around i masz fotografie niemal każdego szczegółu budowy samolotu. Jeśli chodzi o dokładne zbudowani modelu to czeka Cię katorżnicza praca, a wiem co mówię bo sam go buduję od dwóch lat.
Pozdrawiam J.
Janusz JVD
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 1 marca 2021, 14:27

Re: A-6E Intruder

Postprzez Artur Domański » niedziela, 30 maja 2021, 18:13

Janusz JVD napisał(a):Lock On numer 20 Verlindena. Wejdź na stronę epdf.pub wpisz nazwę samolotu i można darmo pobrać wiele ciekawych wydawnictw. Wystarczy także wpisać do wyszukiwarki Grumman A-6E Intruder walk around i masz fotografie niemal każdego szczegółu budowy samolotu. Jeśli chodzi o dokładne zbudowani modelu to czeka Cię katorżnicza praca, a wiem co mówię bo sam go buduję od dwóch lat.
Pozdrawiam J.

Lock on mam i nie ma tego elementu którego szukam
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Artur Domański
 
Posty: 1223
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2007, 19:39
Lokalizacja: Włocławek

Re: A-6E Intruder

Postprzez Janusz JVD » środa, 2 czerwca 2021, 08:07

alamy stock photo i wpisz a-6e intruder jest kilka dobrych zdjęć grzbietu
Janusz JVD
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 1 marca 2021, 14:27


Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 8 gości