Kolejny Revell VIIC 1/72

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

Re: Kolejny Revell VIIC 1/72

Postprzez bobi » środa, 23 czerwca 2010, 21:45

Witam. Kolejna porcja foto. Zrobiłem to coś dziwnego przy peryskopie, jeśli dobrze myślę to chyba kompas. Został tylko hak do włazu, ale zrobię go po wklejeniu włazu. Sam właz wytoczyłem kawałka tworzywa i mniej więcej starałem się odwzorować mechanizm niestety elementy są tak małe ze nie do końca wygląda to tak jak powinno.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Resztę szczegółów zaznaczyłem strzałkami ;)

Z pośpiechu budowy nie zauważyłem pewnego drobnego szczegółu, jakim jest kształt burt wnętrza kiosku i musiałem to zmienić z owalnego na bardziej ścięty.

Będę musiał zmienić jeszcze ( tak mi się wydaje – czerwona strzałka) kształt, jaki jest w tych elementach, ale chyba nie będzie to trudne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bobi
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Kolejny Revell VIIC 1/72

Postprzez bobi » piątek, 23 lipca 2010, 14:26

Witam. Z powodu braku sprzętu foto. Relacja troszkę się opóźniła, co nie znaczy ze stocznia strajkowała, wręcz przeciwnie pracowała pełną parą :D

Kiosk praktycznie skończony, wydaje się ze jest ta za dużo rdzy ale, wygląda to tak tylko przy zdjeciach na lampie ;D chociaż postaram się to troszkę poprawić ;)
Zostało już tylko malowanie z zewnątrz.

Działo 88mm wykonałem na podstawie " projektów " wykonanych przez Waldemara Góralskiego ( niestety nie pamiętam, w czym były zamieszczone.)

a Flak według dostępnych foto :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bobi
 

Re: Kolejny Revell VIIC 1/72

Postprzez spiton » piątek, 23 lipca 2010, 14:45

Nie mam merytorycznych uwag krytycznych, ale uważam, ze pochwała się należy. Bardzo podoba mi się malowanie wnętrza kiosku. Działa tez robią wrażenie.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Kolejny Revell VIIC 1/72

Postprzez bobi » piątek, 23 lipca 2010, 23:07

Wielkie dzięki Spiton. ;o)
jak pisałem tak zrobiłem poprawiłem troszkę wnetrze troszkę czerni troszkę bieli i rdzy patrząc na zdjecia dalej wydaje się ze jest bardzo intensywna ale w rzeczywistosci praktycznie jej nie widac ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bobi
 

Re: Kolejny Revell VIIC 1/72

Postprzez bobi » niedziela, 6 lutego 2011, 02:02

Witam. Po bardzo długiej nie obecności. okręt został skończony jeśli dobrze pamiętam w listopadzie, nie miałem jednak ani chwili żeby wstawić te zdjęcia na forum za co bardzo przepraszam :( :) w każdym razie żeby nie myślał ktoś że odpuściłem czy cos takiego poniżej zdjęcia skończonej łajby. Narazie w czarno-białych barwach jutro postaram się zrobić kolorowe :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bobi
 

Poprzednia strona

Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości