U-69 VIIc Revell 1/72

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

Re: U-69 VIIc Revell 1/72

Postprzez siara1939 » sobota, 20 sierpnia 2011, 08:14

Tailgunner- pamietaj, ze poklad to w wiekszosci drewno, wiec z rdza bym sie tak tam nie rozpedzal jak na kiosku- ktory wyglada fajnie IMHO.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Reklama

Re: U-69 VIIc Revell 1/72

Postprzez Tailgunner » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 01:19

Aleksander napisał(a):Zajrzałem przypadkiem i szczęka mi opadła. Super to wygląda - rdzewienie bardzo realistyczne - żeby Ci tylko złomiarze nie porwali modelu! :lol:


Dzięki Aleksander.
To jest fajna część forum. Trzeba częściej zaglądać . Przy robieniu "posypki" wykorzystałem jeszcze bułkę tartą.
Ciekawym efektem jest jasna obwódka w okolicach kryształków cukru. Prawdopodobnie farba częściowo zaczęła rozpuszczać cukier i stąd taki efekt. Popróbuję na reszcie kadłuba. Ze złomiarzami to mogę mieć problem . :)

siara1939 napisał(a):Tailgunner- pamietaj, ze poklad to w wiekszosci drewno, wiec z rdza bym sie tak tam nie rozpedzal jak na kiosku- ktory wyglada fajnie IMHO.


No to mnie zmobilizowałeś do dalszej pracy. Tak , pamiętam o drewnianym pokładzie i łuszczącej się farbie. Okładziny w kiosku też były ze sklejki.Chyba tej samej co wyposażenie wewnętrzne - szafki itp.
Planuję zaakcentować jakieś bebechy w otwartych lukach.

Po wielu podejściach i polowaniach. Udało mi się kupić nowy model. Jest coraz trudniej go zdobyć.
Avatar użytkownika
Tailgunner
 
Posty: 131
Dołączył(a): wtorek, 9 września 2008, 01:10
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia strona

Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości