SWIFT 1805 - oferta złożenia modelu żaglowca.

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

SWIFT 1805 - oferta złożenia modelu żaglowca.

Postprzez Rafal_V6 » środa, 15 maja 2013, 13:06

Witam szanownych forumowiczów.
Nie jestem modelarzem i na tym forum jestem po raz pierwszy, więc z góry przepraszam, jeśli ten post umieściłem w niewłaściwym miejscu.

Zwracam się z pytaniem, czy któryś z forumowiczów byłby skłonny podjąć się złożenia modelu żaglowca. Otrzymałem go w prezencie urodzinowym, a jako że modelarzem nie jestem (zdarzyło mi się kiedyś skleić kilka samolotów, ale bardzo 'prostej' konstrukcji), to już na samym początku składania 'zaciąłem się' i nie jestem w stanie ukończyć tego modelu.

Poniżej podaję specyfikacje modelu:
Model: Swift 1805
Producent: Artesania Latina
Skala: 1/50
Numer: #22110

Osoby zainteresowane i gotowe złożyć ten model proszę o kontakt priv i wycenę takiej pracy.

Pozdrawiam,
Rafał
Rafal_V6
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 15 maja 2013, 12:51

Reklama

Re: SWIFT 1805 - oferta złożenia modelu żaglowca.

Postprzez wgajus » piątek, 22 maja 2015, 09:55

Witam, poszukuję oryginalnych rysunków/instrukcji do modelu Swift 1805 Artesania Latina (skladam ten model po raz 2gi z wlasnych zapasow i zagubiłem oryginalne instrukcje). Głównie chodzi mi o rysunki z wręgami statku. Czy dysponuje Pan rysunkami które mógłby mi udostępnić? Znalazł Pan ochotnika do złożenia pańskiego modelu? Pozdrawiam, Wiesław.
wgajus
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 22 maja 2015, 09:48


Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości