(G) DKM ,,Admiral Graf Spee" 1/350 Trumpeter

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

(G) DKM ,,Admiral Graf Spee" 1/350 Trumpeter

Postprzez Jamat » wtorek, 20 października 2015, 10:51

Przedstawiam Wam moją pierwszą ukończoną łajbę (i nie ostatnią). Model powstał z zestawu Trumpetera wzbogacony blaszkami Eduarda, lufami Abera i Mastera, pokładem Pontosa i kilkoma innymi pierdołkami. Nie ustrzegłem się przed wieloma błędami (widoczną zwłaszcza w symetrii masztów i kolejności montażu elementów.) ale zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości powstaniem lepszych miniaturek. Konstruktywna krytyka mile widziana i miłego oglądania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam Mateusz
Avatar użytkownika
Jamat
 
Posty: 115
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2012, 13:16

Reklama

modele polskich samolotów

Re: (G) DKM ,,Admiral Graf Spee" 1/350 Trumpeter

Postprzez radoslaw6363 » wtorek, 20 października 2015, 17:52

Podziwiam :shock: Zajmuję się lotnictwem i nie dał bym rady z tyloma częściami :lol: Szacunek za nakład pracy , efekt jak dla mnie super :P Chciałbym mieć coś takiego na kominku (o ile kiedyś będę miał jakiś kominek ) :evil:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.


Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości