Zapytanie o oferty na dokończenie san juan baptista

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

Zapytanie o oferty na dokończenie san juan baptista

Postprzez Manve » sobota, 7 kwietnia 2018, 15:33

Dzień dobry, nazywam się Andrzej Aksak i jestem synem Marka Aksak marekaksak.pl Tacie niestety nie udało się przed śmiercią dokończyć składanego przez niego modelu z gazetek De Agostini San Juan Babtista wydawanych pod tytułem Galeon. Zwracam się z uprzejmą prośbą do użytkowników tego forum o oferty dokończenia modelu, niestety ale ja nie odziedziczyłem kunsztu taty. Statek jest prawie skończony pozostało jak przypuszczam część olinowania oraz żagle. Mam nadzieję że mam potrzebne wszystkie części. Stan w jakim jest statek można zobaczyć tutaj http://marekaksak.pl/index.php/pl/model ... autista-1/ Proszę o oferty dokończenia statku, będę brał pod uwagę cenę oraz to czy ktoś już składał taki model oraz względna bliskość zamieszkania, jesteśmy z Krakowa. Bardzo dziękuje za odpowiedzi, i zapraszam też do zapoznania się z profilem mojego taty :)
Manve
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 9 lutego 2016, 09:49

Reklama

Re: Zapytanie o oferty na dokończenie san juan baptista

Postprzez Manve » niedziela, 15 kwietnia 2018, 18:14

Aby ułatwić ewentualna wycenę dodaje do ogłoszenia aktualne zdjęcia modelu. Niestety jako osoba nie zajmująca się modelarstwem trudno jest mi oszacować nakład pracy potrzebny na dokończenie modelu. z tego co widzę wydaje mi się że brakuje tylko części olinowania oraz żagle. Wszystkie potrzebne materiały potrzebne do dokończenia modelu posiadam i naturalnie dam je razem ze statkiem. Pozdrawiam i proszę o oferty.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Manve
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 9 lutego 2016, 09:49

Re: Zapytanie o oferty na dokończenie san juan baptista

Postprzez Adrianowro » niedziela, 15 kwietnia 2018, 20:32

Avatar użytkownika
Adrianowro
 
Posty: 1245
Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2010, 16:55
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Zapytanie o oferty na dokończenie san juan baptista

Postprzez Manve » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 09:11

Dziękuję za odpowiedź chciałem tam napisać niestety przez nie działające im recaptcha nie mogę założyć konta,chętnie poproszę kogoś o dodanie ogłoszenia w moim imieniu. Podobnie na forum http://forum.modelarstwo.info/ przez to że mam nowe konto nie mogę dodawać ogłoszeń na ich giełzie, i również byłbym wdzięczny za dodanie ogłoszenia przez kogoś za mnie. jak by co kontakt do mnie to andrzejaksak @ gmail.com
Manve
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 9 lutego 2016, 09:49


Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości