Millennium Falcon [Fine Molds] 1:144 - Gotowy

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

Millennium Falcon [Fine Molds] 1:144 - Gotowy

Postprzez Peter_D » poniedziałek, 29 października 2012, 20:09

Cześć
Udało mi się dokończyć Sokoła.
Skala 1:144, ale można było się po niej więcej spodziewać, jak np płaskie rury czy łączniki lotek silnika.
Myślę, ze kolor wyszedł całkiem niezły, Nie płaski szary, ale ładne połączenie piaskowego, białego i czarnego. Ogólnie jestem całkiem zadowolony z tego bazowego koloru, tym bardziej, że to już drugie podejście przy tym Sokole.
Również uważam, że zadrapania, zacieki i obicia wyszły całkiem dobrze, nie wiem czy nie przesadziłem, ale chyba może być.
Żadnych kalkomanii tylko maskowanie i malowanie.
Osobiście muszę jeszcze przy następnych modelach popracować nad "biedronką" i zaciekami, to te mogłyby mi zdecydowanie lepiej wyjść ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjeć gotowego modelu, tutaj: http://galaxykits.com/forum/viewtopic.php?pid=3350&title=millennium_falcon_1144_fine_molds.html
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24

Reklama

Re: Millennium Falcon [Fine Molds] 1:144 - Gotowy

Postprzez piotr dmitruk » poniedziałek, 29 października 2012, 20:27

Faajny!
Podobają mi się "blizny" po laserach.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9976
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Millennium Falcon [Fine Molds] 1:144 - Gotowy

Postprzez Korowiow » poniedziałek, 29 października 2012, 22:44

Bardzo dobry. Ślady eksploatacji w sam raz jak na statek przemytników po wielu przejściach.
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości