Green Goblin Trio

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

Green Goblin Trio

Postprzez Peter_D » sobota, 4 maja 2013, 01:29

Czołem. Od razu mówię, nie wiem czy ten wątek nie powinien wylądować w dziale konkursu figurkowego...Jeśli tu nie będzie pasował to prosiłbym o przeniesienie, aczkolwiek pewniej czuję się wśród swoich :)

Ruszyłem do tanga z Warhammerem. Bo gobliny właśnie pochodzą z Młotka. Nie jestem specem w temacie więc nie będę się rozpisywał.
Do walki wystawiam 3 chłopaków, którzy generalnie wzrostem nie grzeszą i na siłę to mogliby wjeżdżać pod szafę na stojaka ;)

Figurki jak figurki, nic specjalnego właściwie.
Oto kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnie wyczyściłem ludków z linii łączenia form i elementom metalowym dodałem zadrapania i wojenne bruzdy. Pikmenowi bruzdy dodałem również na tarczy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Później wszystko pokryłem czarnym chaosem jako podkład:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Całość dostanie jeszcze jakąś prostą podkładkę, ale to z czasem ;)
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24

Reklama

Re: Green Goblin Trio

Postprzez Peter_D » sobota, 4 maja 2013, 13:25

Pomalowałem Pikemana.
Na czarny położyłem wpierw rozcieńczoną brązową, następnie znów i znów zawężając miejsca malowania do coraz to bardziej wystających części jakimi były poły płaszcza. Później do brązu dodałem elf flesh i znów położyłem ją na kanty.
Pozostali się domalowują w ten sam sposób :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24

Re: Green Goblin Trio

Postprzez Peter_D » wtorek, 7 maja 2013, 23:50

Chłopaki pomalowani. Przy jednym nastąpiła zmiana planów i zamiast brązowego otrzymał szaro biały płaszcz.

Tak oto prawdopodobnie kończy się etap malowania płaszczy. Ludki dostały jeszcze zielonym olejnym po twarzy i dłoniach. Pierwsza warstwa i będzie jeszcze rozjaśniana.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Została też wymyślona podstawka. Jeśli będzie za duża i nie będzie mieściła się w regulaminie, co po zdjęciach będzie można swobodnie określić, to proszę o info. Nie zamieszczę jej w galerii.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości