Nigy nie domalowuj świni oczu!

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

Nigy nie domalowuj świni oczu!

Postprzez Michał Janik » niedziela, 16 czerwca 2013, 22:26

Kolega miał ślub. Był pomysł, aby mu kupić skarbonkę. Takoż i uczyniliśmy. Postanowiłem ją troszkę upiększyć - domalować oczka. Potem niestety jakoś samo poszło - straciłem nad tym kontrolę. Dzień przeszedł w noc, ta znowu w dzień, aż trzeba było skończyć, pójść do pracy i wręczyć koledze skarbonkę (wypełnioną). Czyli - żeby pójść na całość - czasu zabrakło. Z tego też powodu - napiętego terminu, pewne rzeczy są niedopracowane, czasem tylko naszkicowane. Niemniej jednak - dawno nie miałem tyle uciechy z roboty przy modelu, radosna twórczość szlifierką i nie przejmowanie się śladami łącenia form, czy niepasowaniem elementów o milimetr to rzadkość. Z przygód - podczas nacinania tarczą szlifierki skorupy świni,żeby gąsienice można było przykleić, mało się nie udusiłem od pyłu szlifowanej gliny. W pewnym momencie musiałem zrobić przerwę na doczyszczenie okularów które całkiem straciły przejrzystość. Mam nadzieję, że się spodoba.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Od d... yszy strony
Obrazek

Obrazek

Paliwo to ekkologiczna mieszanka dwóch substancji
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tracimy cenną substancję!
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po ile kilo rury z miedzi w skupie?
Obrazek

Rdza zżera stare żelastwo. Stare żelastwo zżera rdza.
Obrazek

Krajobraz po bitwie:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie może być wolnej Polski bez wolnej Ukrainy i wolnej Ukrainy bez wolnej Polski.


Ignacy Daszyński, ok. 1918
Avatar użytkownika
Michał Janik
 
Posty: 1115
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:25
Lokalizacja: sRaszyna i Urynowa

Reklama

Re: Nigy nie domalowuj świni oczu!

Postprzez Mikołaj » niedziela, 16 czerwca 2013, 22:43

Znakomicie prezentuje się jako postmodernistyczne dzieło sztuki, wyrażające postapokaliptyczne niepokoje współczesnego bytu humanistycznego w dobie opętania merkantylizmem, a zwłaszcza na tle kryzysu tegoż ostatniego...

A poważnie: Czy świnka skarbonka zachowała zdolność spełniania swojej podstawowej funkcji życiowej - piszę z niepokojem, albowiem nie widać tego na zdjęciach ;o)
Mikołaj
 
Posty: 411
Dołączył(a): sobota, 30 sierpnia 2008, 21:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Nigy nie domalowuj świni oczu!

Postprzez Korowiow » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 11:43

Śmieszna :D
Obrazek
Tomek Rojek
Avatar użytkownika
Korowiow
 
Posty: 2633
Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2011, 10:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nigy nie domalowuj świni oczu!

Postprzez Jiloo » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 19:18

Niby czasu mało, ale weatheringu nie zabrakło.
Fajny pomysł na prezent w klimacie. Super!
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 16:54
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości