Baza danych modeli Sci-fi

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

Baza danych modeli Sci-fi

Postprzez Peter_D » poniedziałek, 8 lipca 2013, 23:08

Cześć
Chciałbym Was zaprosić na podstronę z listą modeli do sklejania z różnych uniwersów Sci-fi.

Każdy, kto kiedykolwiek szukał modelu w odpowiedniej skali, który pasowałby do jego projektu teraz będzie miał ułatwione zadanie :)

Oto link.
http://galaxykits.com/baza.php

Jeśli ktoś z Was może dodać coś od siebie czego nie ma w liście to proszę się nie krępować :)
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Baza danych modeli Sci-fi

Postprzez Solo » wtorek, 9 lipca 2013, 20:30

Świetna robota, akurat kilka tygodni temu szukałem takiego źródła informacji, a tu proszę.
I nie jest to kolejna robota na odwal, tylko jak widzę bardzo szczegółowy i drobiazgowy katalog.
Jeśli mógłbym coś zasugerować, to bardzo przydałyby się jakieś linki do zdjęć tych modeli, żeby było widać co to jest (tam gdzie się da oczywiście) i nade wszystko: numer produktu, jeśli ktoś chciałby poszukać do kupienia takiego modelu.
Jeszcze raz: znakomita robota.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: Baza danych modeli Sci-fi

Postprzez Peter_D » wtorek, 9 lipca 2013, 21:50

Dzięki wielkie za miłe słowa :)
Starałem się jak mogłem, ale niestety są tematy których nie ogarniam w całości jak Gundam lub temu podobne, dlatego bez wsparcia z zewnątrz, ta dziedzina będzie kulała. Jeśli widzę jakiś model to staram się go dodać do listy by mi nie umknął :)

Z rzeczy, które planuję jeszcze dodać/zmodyfikować to będą to na bank właśnie zdjęcia pudełka, link do inboxa oraz do instrukcji jeśli uda mi się takową namierzyć. Dodatkowo dojdzie jeszcze możliwość grupowego wrzucania wpisów. O numerze jeszcze pomyślę, czy to czasem nie będzie za dużo szczęścia na raz, ale warto pomyśleć :)
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości