[Kosmiczne i Sci-Fi] Tie Fighter (Fine Molds)

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

[Kosmiczne i Sci-Fi] Tie Fighter (Fine Molds)

Postprzez fumfol » poniedziałek, 29 października 2007, 17:43

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
fumfol
 
Posty: 27
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 16:45
Lokalizacja: Zakrzewo/Poznań

Reklama

modele polskich samolotów

Re: [Kosmiczne i Sci-Fi] Tie Fighter (Fine Molds)

Postprzez Aleksander Zielony » środa, 31 października 2007, 09:07

Fajny model, jeden z najlepiej podzielonych technologicznie modeli jakie kiedykolwiek sklejałem. Widzę, że malowany jak instrukcja przykazała, moje jedyne "ale": to co mi chłopaki wpisały przy Y-wingu, przydałby się mu jakiś wash. Masz tylko ten model, czy jeszcze coś innego ?

Pozdrawiam
Olek
Tak wiele modeli, tak mało czasu.
Aleksander Zielony
 
Posty: 63
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:04

Re: [Kosmiczne i Sci-Fi] Tie Fighter (Fine Molds)

Postprzez fumfol » środa, 31 października 2007, 10:12

Aleksander Zielony napisał(a):Masz tylko ten model, czy jeszcze coś innego ?


Mam jeszcze Tie-Interceptora, X-Winga (FineMolds, sklejony fatalnie, lepiej nie pokazywać), Star Destroyera i Speeder Bika. Dwa ostatnie są na mojej stronie. Mam też trochę figurek ze SW, ale to tylko kupuje i kolekcjonuje, nie sklejam. Też do obejrzenia na stronie.
W kartonie jest jeszcze Sokół Millenium i Snowspeeder, taki mały pojazd z Imperium (ten co kosił maszyny kroczące).
fumfol
 
Posty: 27
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 16:45
Lokalizacja: Zakrzewo/Poznań

Re: [Kosmiczne i Sci-Fi] Tie Fighter (Fine Molds)

Postprzez Claoodiush » niedziela, 20 stycznia 2008, 13:17

Aleksander Zielony napisał(a): to co mi chłopaki wpisały przy Y-wingu, przydałby się mu jakiś wash.

Wydaje mi się ,że żywotność maszyn typu TIE ,była zbyt krótka żeby mogły na nich powstać jakieś zabrudzenia :mrgreen: ale fakt model trochę za czysty... jakiś brud by się przydał ,w końcu w kosmosie nie miało co by go zwiać...
Avatar użytkownika
Claoodiush
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:32
Lokalizacja: Ruda śląska


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości