Modele kolejowe jan-kol'a

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa kolejowego.

Moderator: xenomorph

Modele kolejowe jan-kol'a

Postprzez jan-kol » wtorek, 17 czerwca 2014, 20:39

Hmm...kolejne gagariny w kolekcji w oryginalnych malowaniach, bo te są najciekawsze:)

ST44-914 z kolorowego Żagania. Cały tamtejszy okręg, czyli Żagań, Węgliniec słynęły z lokomotyw w niespotykanych kolorach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ST44-510 także z Żagania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



No i "wisienka na torcie" czyli ET21-382. Lokomotywownia Węgliniec, wczesne lata 90-te.

To jest druga generacja modelu tej serii, wykonanego przeze mnie jako projekt od początku do samego końca. Napęd pochodzi z ST44 Roco, rama jest wycięta laserem ze stali, więc wagowo model jest podobny do gagarina. Dla przypomnienia dodam, że nie są to modele statyczne, tylko w pełni ruchome, z dekoderem świateł generującym schematy świateł PKP, a także dekoderami dźwięku-czyli pełna cyfrówka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS do Admina-w wolnej chwili może wygodniej byłoby poprzenosić wszystkie moje kolejowe tematy w to miejsce tworząc jeden, wspólny temat kolejowy mojego autorstwa?
jan-kol
 
Posty: 57
Dołączył(a): czwartek, 28 lutego 2013, 14:01

Reklama

Powrót do Kolej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości