Pomoc

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa kartonowego.

Pomoc

Postprzez piopaw » poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:34

Witam
Od razu piszę że nie wiem czy w dobrym dziale założyłem wątek, także jeśli w złym to proszę o przeniesienie.

Piszę do Was bo potrzebuję pomocy:) zresztą to sugeruję juz wątek ale przejdźmy do rzeczy.
Dostałem od znajomego pismo mały modelarz nr. 12/87 bardzo stare i w nim mam model do sleklejania:
Polski ścigacz artyleryjski s-2 orp "wilczur".Nigdy przedtem nie miałem styczności z modelarastwem także można powiedzieć
że jestem zielony w tej kwestii.I tutaj moja prośba do Was jeżeli znalazłby się ktoś chętny kto mógłby mi powiedzięc jak sie za to zabrac, to naprawdę byłbym wdzięczny.Instrukcja jako tako kieruje mnie krok po kroku ale i tak nie wiem jak zacząć.Bardzo proszę Was o pomoc krok po kroku.
tutaj załaczam link jak wyglada - http://chomikuj.pl/Elek_M/Inne/Modelars ... P+Wilkczur
piopaw
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:16

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Pomoc

Postprzez merlin_PL » poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:54

Generalnie nie to forum. Poszukaj na forum dla modelarzy kartonowych na przykład Konradus albo Kartonwork oni się na tym zdecydowanie lepiej znają. To ich surowiec. A co do modelu to jednak sugerowałbym jakiś inny model na początku. To co robisz to, może nie model szczególnie skomplikowany, ale wydrukowany na starym / łamliwym kartonie i drukowany słabymi farbami. Możesz mieć problemy ze sklejaniem.
Robią się różne rzeczy
merlin_PL
 
Posty: 889
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:34
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki


Powrót do Karton

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości