Wyniki V edycji

Podforum piątej edycji konkursów w kategorii pojazdów cywilnych. Chcesz wziąć udział w konkursie i zmierzyć się z pozostałymi ? Powinieneś tutaj zajrzeć !

Wyniki V edycji

Postprzez portalus » środa, 17 lipca 2013, 22:03

Poniżej przedstawiam wam wyniki V edycji konkursu w kategorii pojazdów cywilnych.
Jurorami byli kolorowi.

Wyróżnienia otrzymują:
2004tomek za Subaru Impreza WRC '05 - Tamiya 1:24 - OPEN
nagroda: Newman Porsche 956, 1:24, Tamiya
Ciekawe i niestandardowe podejście do tematu. Może teraz zamiast upaplanego na śnieżnym OSie WRCa zobaczymy subtelniej ubrudzone auto torowe.

powerpablo za MERCEDES-BENZ SLS - Revell - 1:24 - standard
nagroda: Mini Cooper 998 Mk.1, Revell, 1:24
Miniak ma potencjał na różnego rodzaje przeróbki, jego wielkość powoduje, że z metody muszą być naprawdę subtelne, swojego kiedyś zelektryfikowałem, liczę, że powstanie coś ciekawszego.

DarkWing za Honda CB1100R - Tamiya - 1:12 - standard
nagroda: LCR Honda RC211V 2006 1:12, Tamiya
Jedyny motocykl w galerii. Zbudowany w tradycyjny dla autora sposób, a chciałbym aby w końcu pokazał nam w tym ścigaczu, że potrafi wyjść poza instrukcję i pokazać coś więcej.

Bezapelacyjnym zwycięzcą jest jednak cayman z modelem Lotus 78 -Tamiya 1/12 -Open wyróżnienie to dodatkowy podpis pod avatarem - "carbon master" oraz bon na 150zł do wykorzystania u sponsora Gunze.pl

W celu odbioru nagród proszę się kontaktować z Piotrem Dmitrukiem oraz Mecenasem.

Gratuluję wyróżnionym.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Reklama

Re: Wyniki V edycji

Postprzez DarkWing » czwartek, 18 lipca 2013, 11:02

Jako pierwszy z wyróżnionych kłaniam się nisko i dziękuję za docenienie mojej pracy.
Szkoda tylko, że nie było silniejszej konkurencji (jak chociażby w zeszłym roku), byłaby większa radość z wygranej - jeśli byłaby wygrana :roll: ...
Przyznam szczerze, że bardzo cieszę się z nagrody i jednocześnie czuję się "wywołany do tablicy" i zmotywowany aby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności przy jego budowie. Trzeba będzie się zaopatrzyć w "kilka" drobiazgów do niego... :roll: - na ile koszty pozwolą.
Gratuluję również moim konkurentom, a w szczególności Cayman'owi przyznanego tytułu.
Raz jeszcze DZIĘKUJĘ BARDZO.
Pozdrawiam
Sławek (DarkWing)
Avatar użytkownika
DarkWing

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 757
Dołączył(a): niedziela, 2 października 2011, 15:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Wyniki V edycji

Postprzez powerpablo » czwartek, 18 lipca 2013, 16:43

A jako drugi po Sławku z wyróżnionych również chciałbym podziękować za wyróżnienie mojej pracy, oraz pogratulować kolegom, którzy w tak nie licznej liczbie uczestników zdołali skończyć swoje prace i zostali wyróżnieni oraz innym zawodnikom, którym bądź co bądź nie udało się dokończyć modeli.
Tak jak Sławek wspomniał...jak by była większa konkurencja to i satysfakcja była by też większa a tak to w kolejnej edycji, życzę by było więcej uczestników w galeriach końcowych.

Dziękuję raz jeszcze za wyróżnienie i do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu.


P.S. Piotrek gratuluję tytułu - zasługujesz na niego...byłeś po za konkurencją...

pozdrawiam
Paweł
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
powerpablo
 
Posty: 809
Dołączył(a): środa, 2 września 2009, 21:41
Lokalizacja: Łomża

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Krzychu126 » piątek, 19 lipca 2013, 15:51

Gratuluję chłopaki! Świetne modele, świetne relacje, należało wam się :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 18:50

Re: Wyniki V edycji

Postprzez cayman » sobota, 20 lipca 2013, 12:52

Ja wszystkim wyróżnionym też gratuluję bo tylko wytrwali doszli do finału.Szkoda tylko że tak niewielu.
Moim faworytem w klasie Open była praca Tomka i tu gratulacje za pomysł z OS-em., natomiast u Pawła w modelu SLS-a
podoba mi się nietuzinkowy kolor.
Motory to nie mój przedział ale Sławkowi za wytrwałość też gratuluję i może w następnym warsztacie wyjdzie coś po za instrukcję.
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Kazik » niedziela, 21 lipca 2013, 11:51

Gratuluję kolegom,
na finiszu bardzo nieliczne grono, można by rzec że starzy bywalcy ;o) ale poziom i tak raczej wysoki jeśli by nie powiedzieć że bardzo wysoki.
Dioramka robiona z dużym zaangażowaniem i bardzo fajnym rezultatem końcowym. Paweł wybrał ambitną wersję kolorystyczną Merca i udało mu się wyjść z tematu całkiem fajnie o czym świadczy spektakularna galeria. Sławek wyrasta na eksperta standardu a Mr. Carbon Master .... no cóż nie ma sobie równych.
Pozdrawiam
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyniki V edycji

Postprzez cayman » poniedziałek, 22 lipca 2013, 12:50

Kazik napisał(a):Gratuluję kolegom,
Mr. Carbon Master .... no cóż nie ma sobie równych.


I kto to mówi,przecież to ty Marku jesteś moim Mentorem i nauczycielem Mistrzu Yoda.
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Kazik » poniedziałek, 22 lipca 2013, 15:09

cayman napisał(a):
Kazik napisał(a):Gratuluję kolegom,
Mr. Carbon Master .... no cóż nie ma sobie równych.


I kto to mówi,przecież to ty Marku jesteś moim Mentorem ...

Piotrze chyba nie powinniśmy przesadzać bo zaczyna wyglądać to nie poważnie.
Ja tylko popchnąłem Cię w odpowiednim kierunku tj. zaraziłem Cię detalowaniem.
Nie da się ukryć że masz do tego smykałkę, cierpliwość i co dość istotne dysponujesz odpowiednią ilością czasu.
Swoimi ostatnimi produkcjami w 1/12 pokazałeś że jesteś w ścisłej czołówce modelarzy cywilnych tego forum i trudno jest wskazać Twoje słabe strony.

Fajnie by było gdyby jeszcze choć raz trafił się taki konkurs z obsadą (kolejność przypadkowa :) ) Portalus, Macio4ever, Draz, Headshock, Fred, Seweryn, Wuen, Cayman, Messer itd. i żeby nie skończyło się tylko na zgłoszeniu do konkursu.
Może kiedyś jak przejdziemy na emeryturę :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Mecenas » poniedziałek, 22 lipca 2013, 16:14

Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom konkursu. Wybór nie był łatwy, przyznaję, ale jakoś się udało. Piotr dostał przed chwilą formalnie swoją rangę. Mam nadzieję, że projekt się spodobał a jak nie to będziemy reklamować. :) Nagrody rzeczowe w większości trafią dzisiaj do pudełek a jutro na pocztę. Mam tylko mały problem ze znalezieniem opakowania na model motocykla więc może się ciut odwlec, ale proszę o trochę cierpliwości.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Wyniki V edycji

Postprzez cayman » poniedziałek, 22 lipca 2013, 16:41

Mecenas napisał(a): Piotr dostał przed chwilą formalnie swoją rangę. Mam nadzieję, że projekt się spodobał a jak nie to będziemy reklamować. .


Projekt mi się podoba , nic nie trzeba zmieniać i jeszcze raz dziękuję za przyznaną rangę.
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Re: Wyniki V edycji

Postprzez powerpablo » środa, 24 lipca 2013, 09:21

Kazik napisał(a):
Fajnie by było gdyby jeszcze choć raz trafił się taki konkurs z obsadą (kolejność przypadkowa :) ) Portalus, Macio4ever, Draz, Headshock, Fred, Seweryn, Wuen, Cayman, Messer itd. i żeby nie skończyło się tylko na zgłoszeniu do konkursu.
Może kiedyś jak przejdziemy na emeryturę :lol: :lol: :lol:



Hmmm...
Jak by tak wszyscy "wywołani do tablicy" + inni koledzy się zmobilizowali to to byłby konkurs a poziom to już szkoda gadać...a w tak doborowym towarzystwie nie mogło by zabraknąć jeszcze "Kazika" nieprawdaż Marku.

Piotrek gratuluję tytułu raz jeszcze zasługujesz na niego.

pozdrawiam
Paweł
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
powerpablo
 
Posty: 809
Dołączył(a): środa, 2 września 2009, 21:41
Lokalizacja: Łomża

Re: Wyniki V edycji

Postprzez 2004tomek » piątek, 26 lipca 2013, 13:15

Witam, chciałem podziękować za wyróżnienie mojej pracy oraz pogratulować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Gratuluję zwycięzcy Cayman-owi budowa tego modelu w mojej ocenie to najwyższy poziom modelarstwa.
Efekt końcowy po prostu boski.

Pawła Mercedes również genialny, zwłaszcza kolor i detale które zostały wykonane. Bardzo mu kibicowałem, żeby ukończył w terminie swoją budowę. Z tego co pamiętam w ostatni dzień konkursu pojawiła się galeria z ukończenia.

Motocykla nie miałem okazji nigdy budować ale śledząc relację DarkWing-a byłem zaskoczony ilością detali jakie zostały przedstawione pomimo tradycyjnej budowy w klasie Standard

Jestem w miarę nowym użytkownikiem tego forum i był to mój drugi model ukończony jaki zaprezentowałem dlatego jest mi tym bardziej niezmiernie miło, że w takim zacnym gronie mogłem pokazać swój pomysł na budowę Subaru.
Zawsze byłem zwolennikiem przedstawiania modelu w jakiejś scenerii, stąd pomysł na taki projekt.

Dziękuję jeszcze raz za wyróżnienie i do zobaczenia w kolejnym konkursie.

Pozdrawiam
Tomek
2004tomek
 
Posty: 171
Dołączył(a): wtorek, 7 sierpnia 2012, 14:07

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Fred-k2 » poniedziałek, 28 października 2013, 01:16

Odgrzewam kotlet ale miałem małą przerwę :mrgreen: Miło mi, że mnie przywołaliście, może kolejny konkurs wzbogaci mój model bo planuję powrót ;o)
pozdrawiam Fryderyk, modelarz ambitny lecz leniwy
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Fred-k2
 
Posty: 1488
Dołączył(a): środa, 20 maja 2009, 22:17
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Kazik » wtorek, 29 października 2013, 22:56

Fred-k2 napisał(a):...bo planuję powrót

Czekamy :)
Może z Cubusiem?!
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyniki V edycji

Postprzez Fred-k2 » środa, 30 października 2013, 15:39

Teraz lepię Porsche, chce je skończyć, dzisiaj będzie kilka zdjęć w wątku, potem Hondę będę kończył ;o)
pozdrawiam Fryderyk, modelarz ambitny lecz leniwy
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Fred-k2
 
Posty: 1488
Dołączył(a): środa, 20 maja 2009, 22:17
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Piąty konkurs w kategorii pojazdów cywilnych 1.01.2013-30.06.2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość