PT-91 Twardy na Ukrainie

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » sobota, 11 lutego 2023, 13:01

Zadałem już w innym dziale takie pytanie, ale bez odzewu - poszukuję zdjęć wspomnianego w tytule czołgu z Ukrainy.
Na mniej ekskluzywnym forum :P jest dział w którym prezentowane są zdjęcia z tego terenu, ale też jakoś słabo ze zdjęciami, czy filmikami... coś ktoś może polecić, gdzie szukać ?
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Reklama

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Cypis2010 » sobota, 11 lutego 2023, 19:20

Tutaj znajdziesz trochę zdjęć z Ukrainy , niestety trzeba przeszukać bo większość jest z Polski , ale z Ukrainy też są
https://www.google.com/search?q=%D0%A2% ... 7&biw=1280
Cypis2010
 
Posty: 92
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 20:28

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » niedziela, 12 lutego 2023, 07:04

Dziękuję za zainteresowanie pytaniem - dobre i to, ale jakoś tam nie widzę zdjęć tych pojazdów ... fujjjj maszyn z Ukrainy:P
Mam zamiar skleić model kartonowy PT-91 właśnie na podstawie zdjęć, ale jak na razie to materiał do tego jest więcej niż skromny, a przecież podarowano tam tyle tych czołgów... dziwne :?:
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » sobota, 25 lutego 2023, 08:47

W dalszym ciągu nikt nie miał styczności ze zdjęciami nie tylko PT-91 Twardy, ale polskimi T-72 podarowanymi Ukrainie, żeby rozszerzyć temat ?
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » czwartek, 23 marca 2023, 20:47

Na zbliżonym tematycznie forum pokazano kilka zdjęć PT-91 "Twardy" z rzeczonego teatru działań wojennych, ale nie ma na tych zdjęciach nic, co by wnosiło nową jakość do wyglądu czołgu... litooooości jakiego czołgu.... maaaaszyny i innych barw, czy oznaczeń. Troszkę błota i gałęzi maskujących... i tyle.
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez blueYeti » piątek, 24 marca 2023, 23:00

Sprobuj Chat GP moze ci pomoze :mrgreen: :mrgreen:
Konfabuluje troche ale przeprasza :mrgreen: :mrgreen:
pozdrawiam
blueYeti
blueYeti
 
Posty: 371
Dołączył(a): sobota, 16 listopada 2013, 22:11

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » sobota, 25 marca 2023, 12:56

Taka dobra rada - nie przenoś bluYeti swoich fobii politycznych na forum, a zaoszczędzony czas na takie wpisy przeznacz lepiej na szlifowanie swojego warsztatu modelarskiego, bo wielce skromny on jest, a przy okazji to może również popracuj nad jakością swoich wpisów na forum, bo pełne są one różnych błędów... wiem, bo sobie je przeczytałem, ponieważ lubię wiedzieć z kim mam do czynienia.

Wyjaśnię, bo może jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości -założyłem ten temat, ponieważ mam zamiar skleić sobie model tego czołgu w wersji "ukraińskiej", ale na podstawie zdjęć, a to chyba jest dobre miejsce, no i chyba po to jest też forum... czy nie ?
Doszukiwanie się w tym temacie podtekstów lub zamieszczanie takich tekstów jak bluYeti to mocno jest słabe.
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Rafal » sobota, 25 marca 2023, 17:40

blueYeti napisał(a):Sprobuj Chat GP moze ci pomoze :mrgreen: :mrgreen:
Konfabuluje troche ale przeprasza :mrgreen: :mrgreen:


Nie pomoże. Nic nie wie o wojnie. Pamięć mu się urywa w grudniu 2021 roku.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1275
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:09

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » niedziela, 26 marca 2023, 09:02

Widzę, że nawet jasny i prosty tekst nie dociera do pewnych osób - szkoda, bo cierpi na tym forum.
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez dk1970 » niedziela, 26 marca 2023, 09:38

edit. (wiadomo o co chodzi)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 marca 2023, 22:58 przez dk1970, łącznie edytowano 4 razy
dk1970
 
Posty: 471
Dołączył(a): środa, 26 października 2016, 15:14

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » niedziela, 26 marca 2023, 10:28

No co Ty nie powiesz dk1970 i znowu zamiast sensownej wymiany zdań mamy opowieści co to ja nie jestem i czego to niby nie oczekuję.

Gdzie ja niby marudzę - pojawiły się zdjęcia PT-91 Twardy na zbliżonym tematycznie forum to o nich wspomniałem, ale powtórzę jeszcze raz nie wnoszą one do tzw. wersji "ukraińskiej" nic i napisałem dlaczego, czyli nie są dla mnie osoby, która planuje taki model skleić satysfakcjonujące.
Mnie się nie spieszy - poczekam - być może odpowiednie zdjęcia gdzieś się pojawią- absolutnie żaden problem- problemem jest to w jaki sposób ze mną dk1970 rozmawiasz - coś Ci kiedyś nie po Twojej myśli napisałem, że tak klepiesz w klawiaturę, bo to nie jest niestety normalna z Twojej strony wymiana zdań.

Zabierasz głos, a nawet nie zrozumiałeś czego ja oczekuję od takich zdjęć mimo, że to wyraźnie napisałem.

Nie jesteś w stanie rozmawiać bez takich określeń jak :"malkontent, marudzisz jak stara baba" - to jest według Ciebie normalne zachowanie osoby, która ma dobre intencje ?

Otóż nie jestem żadnym "malkontentem, ani nie marudzę jak stara baba" - nie oczekuję żadnych grafik i żadnej łaski - założyłem ten temat, bo jest w pewnym sensie rozwojowy i być może przyda się również innym modelarzom tak kartonowym jaki plastikowym do wykonania ewentualnych wersji takiego "ukraińskiego" PT-91.
Mnie się nie spieszy - będą odpowiednie zdjęcia to będą, nie będzie to też się nic nie stanie.
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez piotr dmitruk » poniedziałek, 27 marca 2023, 11:51

Pashal, otrzymałem zgłoszenia na temat TWOJEGO sposobu odnoszenia się do innych osób, i to bynajmniej nie od tych biorących udział w tej dyskusji. Proszę o powstrzymanie się od wycieczek osobistych, bo to nie jest już pierwsze, ani drugie upomnienie.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez Pashal » poniedziałek, 27 marca 2023, 16:21

Bardzo Ciebie Piotrze Dmitruk przepraszam, ale po raz kolejny zwracasz mi uwagę, że robię sobie jakieś, jak to nazywasz wycieczki osobiste ?!
Kto tu wpisał jak to nazywasz wycieczki osobiste - a nie przypadkiem to zrobili : blueYeti, Rafał, a następnie dk1970 - czy ich wpisów nie czytałeś ?
To co można sobie mnie dowolnie pomówić, obrzucić epitetami, napisać coś co kompletnie nie ma przełożenia na fakty - a ja mam się nie odezwać.
Autentycznie tego nie widzisz - no nie wierzę, że tego nie widzisz ?
Przecież nie po to założyłem ten temat, aby czytać pod swoim adresem teksty kompletnie z czapy.
Czemu tym 3 forumowiczom nie zwracasz uwagi - właśnie za wycieczki osobiste tylko mnie, bo próbuję prostować to co oni napisali ?
Piotrze TY plujesz mi w twarz i mówisz, że to deszcz pada - analogiczna sytuacja jak ta z KFS.

Przecież do licha to ludzie czytają i widzą co i jak jest. :roll:
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez dk1970 » poniedziałek, 27 marca 2023, 16:42

edit. (wiadomo o co chodzi)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 marca 2023, 22:58 przez dk1970, łącznie edytowano 3 razy
dk1970
 
Posty: 471
Dołączył(a): środa, 26 października 2016, 15:14

Re: PT-91 Twardy na Ukrainie

Postprzez blueYeti » poniedziałek, 27 marca 2023, 20:33

Myslalem ze jestes prototypem Chat bota :mrgreen:
Nic osobistego......wyluzuj pan
W 2 lata pierdylion postow wyprodukowales, czasem sam sobie odpowiadasz
post pod postem......eh
pozdrawiam
blueYeti
blueYeti
 
Posty: 371
Dołączył(a): sobota, 16 listopada 2013, 22:11

Następna strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości