Pytanie o model Tiger I

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

Re: Pytanie o model Tiger I

Postprzez Bathin » czwartek, 8 stycznia 2009, 12:31

_fiber_ napisał(a):Mam jeszcze pytanie odnośnie właśnie elementów waloryzujących. Czy te zestawy będą pasowały również do modelu dragona ??
http://www.jadarhobby.pl/eduard-35441-t ... -2198.html
http://www.jadarhobby.pl/atak-35005-zim ... -3506.html


Blaszki Eduarda będą pasować, jedynie może być problem z siatkami, ale te masz w zestawie Dragona.
Zimmerit Atak-a radzę kupić dedykowany do modelu Dragona, nr kat. 35032, jest też w Jadarze.

Rozumiem, że posiadasz model Tygrysa Dragona 3 in 1 ? Jeżeli tak, to daj znać, gdzie indziej prowadzę relacje z budowy tego modelu, a łatwy w montażu nie jest :x
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Reklama

Re: Pytanie o model Tiger I

Postprzez _fiber_ » czwartek, 8 stycznia 2009, 13:29

No właśnie zauważyłem po instrukcji że łatwy to on nie jest... Generalnie wróciłem do modeli po prawie 8 latach przerwy i podejrzewam że chyba ze zbyt "grubej" rury zacząłem.
Co do zimmeritu to zastanawiam się nad zrobieniem go samemu...
A model mam dragona ale nie 3 w 1, a Alfreda Kurzmaula, ale raczej nie będę go robił w malowaniu "pudełkowym" - myślę jeszcze nad tym...
I generalnie zastanawiam się co do niego kupić: na pewno elementy fototrawienne, kalki, myślę nad lufą i jw. nad zimmeritem...
_fiber_
 

Re: Pytanie o model Tiger I

Postprzez Basar » piątek, 9 stycznia 2009, 17:35

_fiber_ napisał(a):Co do zimmeritu to zastanawiam się nad zrobieniem go samemu...

Własnorecznie robiony najlpeszy! :D
Polecam grabki do zimmeritu tamiya plus szpachla samochodowa (w sensie taka z utwardzaczem) - nie wgryza sie w plastik, nie niszcząc go. Łatwiej później robic odpryski itp albo w razie czego zedrzeć go i robić od nowa ;o)
pzdr
F.
Obrazek
Avatar użytkownika
Basar
 
Posty: 99
Dołączył(a): niedziela, 30 marca 2008, 12:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie o model Tiger I

Postprzez Bathin » piątek, 9 stycznia 2009, 18:18

Basar napisał(a):
_fiber_ napisał(a):Co do zimmeritu to zastanawiam się nad zrobieniem go samemu...

Własnorecznie robiony najlpeszy! :D

Nie każdy potrafi zrobić własnoręcznie tak, żeby przeskoczyć jakościowo Atak, tym bardziej czekam na efekt.
Pzdr
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości