KFOR

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

KFOR

Postprzez Maciek » sobota, 22 grudnia 2007, 01:09

Witam.

Ja z takim małym pytaniem. Jakie pojazdy są w siłach KFOR? No i w jakich wersjach, bo np. Hummerów to chyba kilka wersji. Chciałbym zacząć zbieranie pojazdów właśnie z tej "serii". Z tego co się orientuję to Revell ma sporo KFOR'owskich pojazdów.

Pozdrawiam.
Maciek
 

Reklama

Re: KFOR

Postprzez Krzysztofoslaw » piątek, 28 grudnia 2007, 15:31

A jaka skala?
Krzysztofoslaw
 

Re: KFOR

Postprzez Maciek » piątek, 28 grudnia 2007, 17:21

Słuszna uwaga. Moje przeoczenie. 1:35
Maciek
 

Re: KFOR

Postprzez Krzysztofoslaw » piątek, 28 grudnia 2007, 21:38

:) wejdź na główną strone KFORu i wybierz sobie fotoski z archiwum... tam znalazłem tego troszke... są scorpiony, BTR-y, terenówki mercedesa, chyba Fuchsa widziałem itp. itd...
http://www.nato.int/kfor/media/photos/index.html
Ostatnio edytowano poniedziałek, 21 stycznia 2008, 14:16 przez Krzysztofoslaw, łącznie edytowano 1 raz
Krzysztofoslaw
 

Re: KFOR

Postprzez Maciek » niedziela, 30 grudnia 2007, 21:33

Strona dobra. Sporo jest zdjęć pojazdów, aczkolwiek więcej jest tam ludzi.:P No i podpisy też nie do końca precyzyjne.
Na razie zajmę się Hummerami w różnych wersjach, a potem KFOR'em z Revell'a bądź innymi modelami które mają pudełkowe oznaczenia KFOR.
Maciek
 

Re: KFOR

Postprzez Krzysztofoslaw » poniedziałek, 31 grudnia 2007, 18:24

W sumie można wpisać KFOR w google i poszukać grafiki...
Ostatnio edytowano poniedziałek, 21 stycznia 2008, 14:14 przez Krzysztofoslaw, łącznie edytowano 3 razy
Krzysztofoslaw
 

Re: KFOR

Postprzez Marines » niedziela, 6 stycznia 2008, 21:14

Revell ma jeszcze takiego jeepa tylko nie wiem jaka to skala. Nazywa się ATF 1 All-Protected Vehicle a, jego numer katalogowy to 03142. :)
Marines
 

Re: KFOR

Postprzez Maciek » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 00:27

Owszem jest. Niestety w 1:72. A właśnie się przeniosłem na 1:35. Narazie zajmę się tym co jest w 1:35. Mimo wszystko dzięki za informację.
Maciek
 

Re: KFOR

Postprzez Marines » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 16:56

Nie ma za co. ;o)
Marines
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości