LAV

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

LAV

Postprzez Maciek » niedziela, 6 stycznia 2008, 20:56

Witam.
Czy wiecie może czy do LAVów Trumpetera lub Italeri są jakieś dodatki typu wnętrze? Wiem, że są blaszki Eduarda i jakieś koła żywiczne, jednak nie mogę znaleźć niczego co można włożyć do środka. :-| A tak w ogóle to nigdzie nie mogę znaleźć czy którykolwiek z tych modeli ma jakieś wnętrze już w zestawie?
Pozdrawiam.
Maciek
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: LAV

Postprzez Marines » niedziela, 6 stycznia 2008, 21:09

W Italeri to bardzo możliwe, że jest choć nie jestem pewien. ;o) Italeri prawie zawsze daje wnętrza pojazdów, nawet gdy ich nie widać. :)
Marines
 

Re: LAV

Postprzez Maciek » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 00:25

Dzięki za info o Italerce. Czekam teraz na info o zestawach wnętrz do Trumpka. :P
Maciek
 

Re: LAV

Postprzez Marines » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 16:59

Italeri dba zawsze o szczegóły, lecz figurki ma kiepskie. :-/
Marines
 

Re: LAV

Postprzez Robert Tyczyński » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 18:10

Cześć
W przypadku wnętrza dz Lav-u Italeri to jest to wnętrze "bardzo skromne". Jedynym model z bogatszym wnętrzem jest Lav wyposażony w moździerz którego producentem też jest Italeri.
A co zestawów waloryzacyjnych to nic takiego nie spotkałem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Robert Tyczyński
 
Posty: 159
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2007, 10:04
Lokalizacja: Siedlce

Re: LAV

Postprzez Żukow » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 20:22

Gwoli ścisłości, wnętrze Piranii Italeri to ławki dla desantu, trochę osprzętu na burtach i kawałek jakiejś ścianki, która oddziela to wszystko od przedziału bojowego. Jak byś chciał zdjęcie gotowca, to mów.
Avatar użytkownika
Żukow
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 31 października 2007, 16:50
Lokalizacja: Częstochowa

Re: LAV

Postprzez Robert Tyczyński » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 22:14

Zerknij na stronę eduarda, w instrukcjach do modeli italeri są pokazane elementy wyposażenie wnętrza (35485 - zwykła Lav i 35367 - Lav moździerz). Powinno to trochę pomóc.
Avatar użytkownika
Robert Tyczyński
 
Posty: 159
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2007, 10:04
Lokalizacja: Siedlce

Re: LAV

Postprzez Maciek » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 22:16

Zdjęcia chętnie.
Wiem że Italerka ma skromne wnętrze, ale przy odrobinie wkładu własnego można coś jeszcze wystrugać.... chyba.
Co do dodatków to znalazłem jedynie blachy Eduard'a. Do Trupeterowskiej piranii oraz do chyba 3ech wersji Italerki. W tych ostatnich są też elementy wzbogacające wnętrze-przedział desantowy. Reszta czyli silnik przedział bojowy i kierowcy dalej pozostają puste. :-/
Te modele z tego co się dowiedziałem są dość nie dawno wypuszczone. Jest więc nadzieje że choćby CMK coś ulepi.

P.S. Już przeglądałem strronkę Eduarda. :P
Maciek
 

Re: LAV

Postprzez Żukow » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 23:01

Poszło na PW.
Avatar użytkownika
Żukow
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 31 października 2007, 16:50
Lokalizacja: Częstochowa

Re: LAV

Postprzez Maciek » poniedziałek, 7 stycznia 2008, 23:05

Widziałem. Dzięki wielkie. :D
Maciek
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości