Sdk. Kfz. 251/1 Ausf. A

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

Sdk. Kfz. 251/1 Ausf. A

Postprzez Thalgonis » sobota, 10 listopada 2018, 10:13

Czółko,

może mi ktoś podpowie, w jakim kolorze zamalować wnętrze w/w modelu pojazdu? Wg firmy ICM, z której stajni jest ten model, to ma być Flat White. Jakoś dziwnie mi to się kojarzy, na zasadzie kontrastu, skoro na zewnątrz ma być w całości Tank Gray (wg Tamki to German Grey), bez żadnego kamo. Cześciowo znalazłem potwierdzenie swoich wątpliwości w jednym z wątków tutaj, w którym właśnie mówiono o tym kontraście i „łatwym” celu dla przeciwnika :-), ale rozmowa dotyczyła innej wersji, późniejszej, Hannomaga...
Ja bym chciał „wyprodukować” rocznik 1940, front grecki.
I jeszcze jedno: wszędzie znajduję fotki zewnętrzne przedmiotowego pojazdu, dysponuje ktoś może jakimś zdjęciem silnika/komory silnika? Nie mam żadnej monografi tego pojazdu. Wg ICM wsio na czarno - czyli po otwarciu maski (jest taka możliwość) będzie można cytować klasyka „ciemność widzę”...
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1366
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 16:51
Lokalizacja: Kalisz

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości