Pz.Kpfw.IV Ausf.J potrzebna pomoc

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

Pz.Kpfw.IV Ausf.J potrzebna pomoc

Postprzez KAMIL1990 » środa, 9 stycznia 2019, 20:57

Witam .Postanowiłem zbudować model Pz.Kpfw.IV Ausf.J z okresu walk w Ardenach w takiej konfiguracji jak na pierwszym zdjęciu czyli osłona tłumika typu baniaczek jeśli sie nie mylę nazwy , osłony Thoma oraz kmuflaż typu ambush i trafiłem w sieci na zdjęcie przedstawiające Pz.Kpfw.IV Ausf.J z 6. Kompanii / SS-Pułk Pancerny 1 zniszczony koło Wirtzfeld w dniu 17 grudnia 1944r. I tu moje pytanie czy dany pojazd posiada kamuflaż typu ambush ,na zdjęciu z tyłu pojazdu jak bym widział zarys natryśniętych plamek z pistoletu . I jeszcze jedno pytanie czy dany pojazd posiada zimerit bo i do takich informacji udało mi się dotrzeć że ta wersja pojazdu z tego okresu powinna go posiadać .
Obrazek
Znalazłem także kolejne zdjęcie z tego okresu jak się nie mylę na którym jest Pz.Kpfw.IV Ausf.J z kamuflażem typu ambush , osłonami typu Thoma i wydaje mi się że nad wizjerem kierowcy znajduje się zimerit
Obrazek
Za wszelką pomoc będę wdzieczny
Avatar użytkownika
KAMIL1990
 
Posty: 166
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2012, 15:21

Reklama

Re: Pz.Kpfw.IV Ausf.J potrzebna pomoc

Postprzez Marek Barański » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 00:43

Ambush owszem, zimmerit nie.
Avatar użytkownika
Marek Barański
 
Posty: 952
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:20
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości