Konkurs w kategorii "Pozostałe dziedziny modelarstwa"

Podforum piątej edycji konkursów w kategorii Pozostałe dziedziny modelarstwa redykcyjnego. Chcesz wziąć udział w konkursie i zmierzyć się z pozostałymi ? Powinieneś tutaj zajrzeć !

Moderator: xenomorph

Konkurs w kategorii "Pozostałe dziedziny modelarstwa"

Postprzez Jarek Gurgul » sobota, 2 lutego 2013, 00:27

Witajcie !

Startujemy z piątą edycją konkursu w pozostałych dziedzinach modelarstwa.

Konkurs w kategorii "Pozostałe dziedziny modelarstwa redukcyjnego" trwa od 1 lutego 2013 roku do 31 lipca 2013 roku. W tym czasie zarejestrowani użytkownicy forum mogą prezentować swoje prace w dziale warsztatowym konkursu oraz po zakończeniu budowy modelu w dziale galerii konkursu.

Konkurs tej kategorii nie dzieli się na żadne skale czy klasy, możecie dorabiać, przerabiać i zmieniać, co tylko się Wam podoba, wasze modele będą oceniane na równi ze wszystkimi innymi zaprezentowanymi w galerii konkursu.

Wyjaśnienia jeszcze wymaga, jakiego typu modele można zaprezentować w konkursie pod mało mówiącą nazwą "pozostałe dziedziny modelarstwa redukcyjnego". Otóż mogą to być:
:arrow: wszelkiego rodzaju modele szkutnicze (wszystko co pływa: rowerki wodne, kajaki, żaglówki, jachty, żaglowce, okręty nawodne, podwodne itp. itd.),
:arrow: wszelkiego rodzaju modele science fiction, kosmiczne i fantastyczne (tutaj macie równie szerokie pole do popisu: Star Wars, figurki robotów, "skonstruowane" przez siebie samoloty - czołgi - samochody itp. itd.),
:arrow: wszelkiego rodzaju modele związane z "torami" - to, co po nich jeździ: tramwaje, parowozy, lokomotywy elektryczne, wagony, metro itp. itd.)
:arrow: wszelkiego rodzaju modele wykonane z kartonu (wszystko, co zostało wydane na papierze lub to, co sami zaprojektujecie, nie ograniczamy Was w żaden sposób, byle cały model był kartonowy).

W Jury oceniającym prace w konkursie "Pozostałe dziedziny modelarstwa redukcyjnego" zasiądą wszyscy forumowicze - po zakończeniu konkursu spośród wszystkich ukończnych prac wybierzecie te Waszym zdaniem najlepsze!

Powodzenia i do dzieła!
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6055
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

Re: Konkurs w kategorii "Pozostałe dziedziny modelarstwa"

Postprzez Ralf_S » sobota, 2 lutego 2013, 22:53

Pytanko:
mogę startnąć z Seehundem w którym skleiłem torpedy i wyciąłem z ramek kadłub?
Pozdrawiam
Ralf_S
Avatar użytkownika
Ralf_S
 
Posty: 1278
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 01:43
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Konkurs w kategorii "Pozostałe dziedziny modelarstwa"

Postprzez wacek80 » wtorek, 5 lutego 2013, 23:32

Chętnie wystartowałbym. Czy mogę prosić o przeniesienie relacji VF-1 Valkyrii z działu SCI-FI do działu konkursowego? Nadmieniam ,że nawet jej nie tknąłem :)
wacek80
 
Posty: 76
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:26

Re: Konkurs w kategorii "Pozostałe dziedziny modelarstwa"

Postprzez shivadog » środa, 6 lutego 2013, 00:07

Ralf_S napisał(a):mogę startnąć z Seehundem w którym skleiłem torpedy i wyciąłem z ramek kadłub?


Tak.

wacek80 napisał(a):Chętnie wystartowałbym. Czy mogę prosić o przeniesienie relacji VF-1 Valkyrii z działu SCI-FI do działu konkursowego? Nadmieniam ,że nawet jej nie tknąłem


Tak.
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M


Powrót do Piąty konkurs w kategorii "Pozostałe" 1.02.2013-31.07.2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość