PanzerJagerWagen IV vol. 1 - SCRATCH - 1:35

Re: PanzerJagerWagen IV vol. 1 - SCRATCH - 1:35

Postprzez mnak24 » wtorek, 30 lipca 2013, 13:05

No i zniechęciliście kolejnego ambitnego. Nie powiedział dobrze A i już krzyczycie, że B jest złe. Dajcie Mu się wykazać! Ten wagon nie był dopancerony od dołu? bo jeśli tak, to masz z górki ;o) Może zrób tą wieżę i przestrzeliny, które częściowo poszarpały pancerz. Życzę powodzenia i wytrwałości.
"Nie ten jest mądry, kto nie popełnia błędów. Takich ludzi nie ma i być nie może. Mądry jest ten, kto popełnia błędy nie bardzo istotne i kto potrafi je łatwo i szybko naprawiać."

KW-1 zimowy HOBBYBOSS 1:48 Galeria
Tarpon mk. 1 Italeri + Eduard 1:48 Galeria
Avatar użytkownika
mnak24
 
Posty: 1918
Dołączył(a): środa, 28 grudnia 2011, 22:30
Lokalizacja: Прип'ять/ Brodnica k. Torunia

Reklama

Re: PanzerJagerWagen IV vol. 1 - SCRATCH - 1:35

Postprzez Tomasz Ś. » środa, 31 lipca 2013, 18:15

mnak24 napisał(a):No i zniechęciliście kolejnego ambitnego. Nie powiedział dobrze A i już krzyczycie, że B jest złe. Dajcie Mu się wykazać! Ten wagon nie był dopancerony od dołu? bo jeśli tak, to masz z górki ;o) Może zrób tą wieżę i przestrzeliny, które częściowo poszarpały pancerz. Życzę powodzenia i wytrwałości.

Bez przesady, w najbliższym czasie wpadne do miasta, do księgarni wiosna, mają dość dobrą ofertę. Napewno znajdę coś dla siebie i wracam na konkurs :mrgreen: . Mam na oku flak'a 8,8 lub jakiegoś ładnego Czecha 38-kę, może Grilla? :D
Nie przeglądałem dokładnie jeszcze cen, no ale zawsze jest jeszcze Martola. ;o)
Obrazek
Myślę, że kupię za dość dobrej cenie, na zdjęciu widac ISU-152, za 62zł, w martoli za 63. ;o)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Ś.
 
Posty: 641
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2013, 19:49

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości