Ba 64 w Dreźnie

Moderator: xenomorph

Ba 64 w Dreźnie

Postprzez Sebastian » środa, 24 lipca 2013, 22:00

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Chyba jedno z muzeów o najgorszym świetle we wnętrzu i stróżach pilnujących jak "niemiecki owczarek"
Sebastian
 
Posty: 737
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:56

Reklama

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez Sherman » środa, 24 lipca 2013, 22:28

Mógłbyś przynajmniej nie wrzucać zdjęć nieostrych lub ewidentnie poruszonych.
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 21:05

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez Sebastian » czwartek, 25 lipca 2013, 09:10

Wrzucam co uważam za dobre a nie mam innego i tyle. Nieostrych nie pokazuję a to że trafi się słabiej ostre trudno bo i światło było do kitu a lampy nie można używać.
Sebastian
 
Posty: 737
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:56

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez Sherman » czwartek, 25 lipca 2013, 12:44

Sebastian napisał(a):a to że trafi się słabiej ostre trudno

co to znaczy słabiej ostre zdjęcie?
Co do słabego światła, ludzkość wymyśliła statyw ;o)
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 21:05

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez gumowy01 » czwartek, 25 lipca 2013, 14:43

Czytam i oczom nie wierzę. Gość jedzie robi zdjęcia, chce mu się z nami podzielić, a ty marudzisz :evil: Jedz weź ze sobą statyw, kilka lamp ze trzy aparaty fotograficzne i różne do tego bajery narób zdjęć i się podziel, a nie marudź. Ja nie wiem co za natura w człowieku siedzi co temat to się nie podoba.
Sebastian dzięki za zdjęcia w szczególności za te z agregatami prądotwórczymi bardzo fajne, tak trzymać
Pozdrawiam Artek

Krakowska grupa modelarska "Grupa B"
https://www.facebook.com/GrupaBiezanowska
Avatar użytkownika
gumowy01
 
Posty: 483
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2012, 01:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez dkfan » czwartek, 25 lipca 2013, 16:13

gumowy01 napisał(a):Czytam i oczom nie wierzę. Gość jedzie robi zdjęcia, chce mu się z nami podzielić, a ty marudzisz :evil: Jedz weź ze sobą statyw, kilka lamp ze trzy aparaty fotograficzne i różne do tego bajery narób zdjęć i się podziel, a nie marudź. Ja nie wiem co za natura w człowieku siedzi co temat to się nie podoba.
Sebastian dzięki za zdjęcia w szczególności za te z agregatami prądotwórczymi bardzo fajne, tak trzymać


To się nazywa postawa roszczeniowa :mrgreen:
Sebastian zrobił niesamowitą robotę i poświęcił swój czas na podzielenie się nią z innymi (nie musiał) wielu z nas zaoszczędził wiele czasu poszukiwań zdjęć w necie.
Dlatego taką postawę uważam na " z lekka" nie na miejscu, to nie model, którego ocena jest kwestią subiektywną, a jego autor przychodzi po radę lub ocenę. Tutaj to my jesteśmy w roli klienckiej do autora.
Zdjęcia się nie podobają to z nich nie korzystam, sam znajduję lub wykonuję lepsze.

Swoją drogą zainteresował mnie fragment blachy/płyty nad przednim zawieszeniem (zdjecie 5 i 6) wygląda jak wycięty naprędce. Może to dzieło warsztatu frontowego?
dkfan
 
Posty: 136
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2013, 15:40

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez bartek72 » czwartek, 25 lipca 2013, 16:38

Wpis kolegi Shermana również mnie zdegustował, ale akurat nie miałem czasu pisać - cieszę się, że inni zareagowali.
Za zdjęcia dziękujemy (ja zwłaszcza za FAMO) i prosimy o więcej.
PS. A może by gdzieś na forum wydzielić dział "walkaround", co? Bo tutaj to te wątki niebawem znikną w czeluści rozmaitych tematów. Może i inni się dołączą?
Avatar użytkownika
bartek72
 
Posty: 784
Dołączył(a): poniedziałek, 13 października 2008, 18:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez Sherman » czwartek, 25 lipca 2013, 17:37

dkfan napisał(a):To się nazywa postawa roszczeniowa :mrgreen:

Ubawiłem się setnie. :) Napisałem tylko że wrzucanie nieostrych zdjęć jest bez sensu, wyrzucenie tych pojedynczych nie sprawi problemu, a co innym oglądaczom z niewyraźnych zdjęć?

Chodzi mi tylko i wyłącznie o to żeby robić z głową a nie byle jak. Jeżeli to jest postawa roszczeniowa to spoko :lol:

Jak zaś chodzi o uwagę ze statywem może się koledze przyda na przyszłość. :>
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 21:05

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez dkfan » czwartek, 25 lipca 2013, 18:16

Sherman napisał(a):
dkfan napisał(a):To się nazywa postawa roszczeniowa :mrgreen:

Ubawiłem się setnie. :) Napisałem tylko że wrzucanie nieostrych zdjęć jest bez sensu, wyrzucenie tych pojedynczych nie sprawi problemu, a co innym oglądaczom z niewyraźnych zdjęć?

Chodzi mi tylko i wyłącznie o to żeby robić z głową a nie byle jak. Jeżeli to jest postawa roszczeniowa to spoko :lol:

Jak zaś chodzi o uwagę ze statywem może się koledze przyda na przyszłość. :>

Smiech to zdrowie wiec iesze sie ze poprawilem w ten sposob Twoja kondycję zdrowotna.
Sebastian napisal Ci przeciez ze wybral najlepsze a nie wrzucal byle jak. A Ty dalej swoje. Uwaga ze statywem moze i pomocna jakkolwiek w Twoim wydaniu trudno sie oprzeć wrazeniu ze miala charakter sarkastyczny.
Jezeli chodzi o jakos zdjec to bez histerii, wiele zdjec z epoki jest o wiele gorszych poza tym nie kazdemu potrzebne jest doskonale zdjecie.

Mysle ze wszystkim nie tyle nie spodobalo sie Twoje pytanie ale napastliwa forma.
dkfan
 
Posty: 136
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2013, 15:40

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez gumowy01 » czwartek, 25 lipca 2013, 20:19

Sebastian mam takie pytanie czy podczas swoich wojaży nie natrafiłeś i nie obfotografowałeś niemieckich radiostacji. Akurat są mi teraz potrzebne
Pozdrawiam Artek

Krakowska grupa modelarska "Grupa B"
https://www.facebook.com/GrupaBiezanowska
Avatar użytkownika
gumowy01
 
Posty: 483
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2012, 01:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Ba 64 w Dreźnie

Postprzez Sebastian » czwartek, 25 lipca 2013, 21:18

Sherman napisał(a):
Sebastian napisał(a):a to że trafi się słabiej ostre trudno

co to znaczy słabiej ostre zdjęcie?
Co do słabego światła, ludzkość wymyśliła statyw ;o)


Ze statywu NIE WOLNO robić zdjęć w żadnym muzeum.!!!!!! Jestem technicznie rozwinięty i monopoda miałem w Munster ale w Dreźnie masakryczne światło było a do tego stróże jak "owczarki niemieckie" pilnowały jakby to tajne jeszcze wszystko było i jedyne. Najbardziej mi przypadło muzeum w Munster.

Dziękuję kolegom za obronę :) miło mi czytać te pochwały :mrgreen:

Co do zdjęć radiostacji to posiadam takowe z Koblenz. :lol: Będą za chwilkę.
prośba do Moderatora aby ten wątek wyczyścił z tej dyskusji bo chciałbym aby to był tylko przegląd zdjęć. Taka dyskusja i sądzenie popsuje całość :lol:
Sebastian
 
Posty: 737
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:56


Powrót do Skala 1:1 (walkaround)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości