Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Sprzęt, akcesoria oraz techniki obróbki zdjęć cyfrowych czyli, jaki kupić aparat, jak fotografować, jak ulepszyć zdjęcia i je pokazać.

Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez Sergiusz » poniedziałek, 23 lipca 2012, 01:35

Organizuję warsztaty fotograficzne. Może nie dokładnie w temacie fotografowania modeli ale małych przedmiotów w domowych warunkach co ma pewien związek. Więcej w temacie warsztatów znajdziecie na sąsiednim Forum: http://www.canon-board.info/wydarzenia-32/[warszawa]-bezplatne-warsztaty-w-studio-84905/ Warsztaty odbędą się w Warszawie i są całkowicie bezpłatne. Jeśli będzie zainteresowanie to zorganizuję warsztaty dokładnie pod kątem fotografowania modeli z uwzględnieniem efektów specjalnych nie mających źródła w programach graficznych. Chętnych zapraszam na kontakt przez PW i proszę o podanie nr telefonu.
Sergiusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 23:21

Reklama

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez kashato » sobota, 28 lipca 2012, 20:53

Popraw link :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 11:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez Sergiusz » poniedziałek, 30 lipca 2012, 22:33

Nie idzie mi jakoś z wklejaniem tego linka ale poniżej dwa słowa i parę zdjęć jak wygląda na takich warsztatach. Jeśli będzie zainteresowanie tematem to mogę zorganizować takie spotkanie poświęcone tylko fotografowaniu modeli podzielone na dwa tematy: Model jako produkt, czyli jak wygląda po sklejeniu z widocznymi detalami oraz drugi to diaporamy. Pokażemy jak to zrobić budżetowo nie inwestując kosmicznych pieniędzy w profesjonalny sprzęt studyjny.

Wczoraj pomimo pogody sprzyjającej fotografowaniu wszędzie z wyjątkiem studia na organizowane przez nas bezpłatne warsztaty stawiło się jednak kilka osób. Można było poznać nasze plany dotyczące najbliższej działalności studia jak i galerii fotograficznej, której otwarcie nastąpi wczesną jesienią. Po nudnawym wstępie marketingowym przeszliśmy do jeszcze nudniejszej części spotkania omawiając co i jak działa w studio a czego nie stosować bo grozi to wybuchem mogącym trwale uszkodzić użytkownika oraz sprzęt. W trzeciej części o ile ktoś słuchał mógł poznać podstawy ustawiania oświetlenia w studio. Odeszliśmy trochę od programu spotkania i zamiast omówienia podstaw budżetowego studia uczestnicy mogli trochę popstrykać. Na koniec porozmawialiśmy trochę o portrecie jak i produktach. O kolejnych wydarzeniach, które odbyły się w naszym studio poinformuję wkrótce.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sergiusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 23:21

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez Slash » wtorek, 31 lipca 2012, 00:13

Ja bym był chętny na takie warsztaty z fotografowania modeli. Kwestia w dużym stopniu kiedy.
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez Sergiusz » wtorek, 31 lipca 2012, 13:40

Obrazek

Nasza modelka :D

Możemy dostosować indywidualnie termin i zrobić spotkanie dla jednej osoby.
Sergiusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 23:21

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez horman » czwartek, 22 sierpnia 2013, 07:30

czy oferta warsztatów dla jednej osoby jest jeszcze aktualna? i jakby to cenowo wyglądało ;o)
horman
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 22 sierpnia 2013, 07:16

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez dede17 » piątek, 30 sierpnia 2013, 18:56

Taki warsztat to fajna sprawa, ale dobrze byłoby mieć jakieś podstawy przed rozpoczęciem kursu. Znacie jakieś książki albo poradniki w tym temacie?
dede17
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2013, 18:51

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez Sergiusz » poniedziałek, 21 maja 2018, 00:32

Jak by jeszcze byli chętni to mogę powrócić do tematu. Mam ostatnio więcej czasu.
Sergiusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 23:21

Re: Fotograficzne warsztaty [Warszawa]

Postprzez zegeye » piątek, 29 czerwca 2018, 18:12

Ja bym chciał.
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1703
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 16:03
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Fotografowanie modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość