Zakupy w PLASTMODELU

Spis sklepów modelarskich według województw, oraz opinie klientów.

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez armiger » środa, 30 marca 2022, 11:26

Spore zakupy od lat i nigdy żadnych kłopotów, raz pytanie czy poczekam na całe zamówienie 2 dni bo jakiegoś drobiazgu- farby czy szpachli akurat nie mieli. To jedyny taki przypadek- zazwyczaj do 2 dni paczka na miejscu.
armiger
 
Posty: 103
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 17:17

Reklama

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez marco2607 » środa, 30 marca 2022, 21:35

Też tak miałem , ale zawsze pozostanie niedosyt . Nie mowię że nigdy tam nie kupię ,ale jak będę miał wybierać to w 1 kolejności
idą sponsorzy forum , potem cena i tam gdzie nie miałem problemow.
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3290
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 17:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez Atlas » środa, 30 marca 2022, 21:47

Ja mam trzy sklepy w Polsce gdzie lubię kupować: MojeHobby, Plastmodel i Exito. W takiej kolejności. Reszta dla mnie nie istnieje.
Atlas
 
Posty: 342
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 16:29

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez Rafal » czwartek, 31 marca 2022, 00:19

marco2607 napisał(a):
Rafal napisał(a):1.5 roku czekałem na gąsienice od Exito. Oddali pieniądze. Co człowiek to przypadek.


Dziwne rzeczy opowiadasz , w większości sklepów za towar się płaci po skompletowaniu zamówienia przez sklep. W exito jest tak samo.


Wiem co mówię. Na samym początku po opłaceniu zamówienia sklep powiedział że towaru nie ma - i czy zwrócić kasę czy poczekać na dostawę. Nie spieszyło mi się, więc zaproponowałem opcję poczekania. No i gąsiennice nigdy nie pojawiły się w sprzedaży. Na stronie w momencie składania zamówienia były oznaczone jako dostępne. Inaczej bym ich chyba nie dał rady zamówić.

I ten tego... płaciłem Blikiem. Więc tak jak to powyżej napisane - zapłacone przed skompletowaniem.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1275
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:09

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez Murek » czwartek, 31 marca 2022, 13:53

Atlas napisał(a):Ja mam trzy sklepy w Polsce gdzie lubię kupować: MojeHobby, Plastmodel i Exito. W takiej kolejności. Reszta dla mnie nie istnieje.

A kogo to obchodzi???
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 2992
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 22:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez marco2607 » poniedziałek, 4 kwietnia 2022, 08:09

Murek napisał(a):Atlas napisał(a):
Ja mam trzy sklepy w Polsce gdzie lubię kupować: MojeHobby, Plastmodel i Exito. W takiej kolejności. Reszta dla mnie nie istnieje.

A kogo to obchodzi???


Jak ktoś lubi przepłacać , to daj mu to zrobić. ;o) . Kto szuka nie błądzi. :!:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3290
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 17:25
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy modelarskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość