Urodzinowa promocja w KS-Model

Spis sklepów modelarskich według województw, oraz opinie klientów.

Re: Urodzinowa promocja w KS-Model

Postprzez Atlas » niedziela, 4 czerwca 2023, 14:33

lukaszlaskowski napisał(a):Ale jak to 15 lat? Coś ściemniasz Rafale, przecież ja Was z lad 90 pamiętam, jeszcze z Katowic. Potem, na początku 20.. na Ogrodowej w Częstochowie. Zipa jakieś czasowego zrobiłeś, przyznaj się :)


Ten post jest z 2019 roku.
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Reklama

Re: Urodzinowa promocja w KS-Model

Postprzez lukaszlaskowski » wtorek, 6 czerwca 2023, 21:25

Rzeczywiście...
I tak mi się nie zgadza :)

Atlas napisał(a):
lukaszlaskowski napisał(a):Ale jak to 15 lat? Coś ściemniasz Rafale, przecież ja Was z lad 90 pamiętam, jeszcze z Katowic. Potem, na początku 20.. na Ogrodowej w Częstochowie. Zipa jakieś czasowego zrobiłeś, przyznaj się :)


Ten post jest z 2019 roku.
Avatar użytkownika
lukaszlaskowski
 
Posty: 262
Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 22:10

Re: Urodzinowa promocja w KS-Model

Postprzez Ralf_S » sobota, 10 czerwca 2023, 10:26

Krzysiek Kowalik napisał(a):Ten sklep jeszcze działa? Od kilku dni próbuje odzyskać hasło albo na nowo się zarejestrować i nie przychodzą do mnie żadne maile.


Przyczyna problemów po stronie gmail - to wróciło po odpisaniu na Twojego maila do naszego sklepu:
"k*********z@gmail.com>: 550 5.7.26 Ta poczta jest nieuwierzytelniona, co stanowi zagrożenie bezpieczeństwa dla
5.7.26 nadawcy i użytkowników Gmaila i został zablokowany. Nadawca musi:
5.7.26 uwierzytelnić się za pomocą co najmniej jednego SPF lub DKIM. W przypadku tej wiadomości,
5.7.26 Kontrole DKIM nie przeszły pomyślnie, a kontrola SPF [ksmodel.pl] nie przeszła pomyślnie"

Gmail ma dziwne polityki bezpieczeństwa.
Dodaj naszą domenę i adres ksmodel@ksmodel.pl do zaufanych i sprawdź jeszcze raz.

Mamy wielu klientów z pocztą gmail i nie ma u nich problemów.
Pozdrawiam
Ralf_S
Avatar użytkownika
Ralf_S
 
Posty: 1278
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 01:43
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy modelarskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości