Zakupy w PLASTMODELU

Spis sklepów modelarskich według województw, oraz opinie klientów.

Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez georgk » piątek, 4 marca 2022, 07:43

Witam.
Jestem nowy na forum i być może nie w tym dziale zamieszczam pytanie, mam nadzieję że mi wybaczycie.
Ostatnio całą naszą paczką robiliśmy tam zakupy , jak zwykle 1 z nas zbierał kasę i robił przelew.
Okazało się że nasze 2 zamówienia zostało anulowane przez pracownika sklepu , czy kogoś spotkało coś takiego .
Dodam tylko że w większości był to zakup rzeczy promocyjnych i modeli ICM.
Pozostaje wielki niedosyt, bo zamówienie skasowano i pojawiły się nowe ceny na te produkty .
Ostatnio edytowano niedziela, 20 marca 2022, 10:28 przez georgk, łącznie edytowano 1 raz
georgk
 
Posty: 71
Dołączył(a): piątek, 4 marca 2022, 07:32

Reklama

Re: Zakupy w PLASMODELU

Postprzez Łukasz_K » piątek, 4 marca 2022, 09:37

Masz na myśli Plastmodel? Na stronie masz podany numer do nich, zadzwoń i się zapytaj co było powodem anulowania. Kiedyś coś u nich reklamowałem i z miłą Panią wszystko na spokojnie sobie wyjaśniliśmy przez telefon o co biega, mam miłe wspomnienia co do obsługi po sprzedażowej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4811
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Zakupy w PLASMODELU

Postprzez marco2607 » piątek, 4 marca 2022, 11:06

Też tak miałem , mieli promocję na gunze . Chciałem kupić rozcieńczalnik do farb i model i JU-88c icm . Skasowali zamowienie
bo jak określił to ich pracownik za duże rabaty wstawili na gunze ( butle 400ml-20% , 110-45% ) , na junkersa miałem swoj rabat 5% i też go skasowali . Najśmieszniejsze jest to że było to wszystko po ich akceptacji i przelaniu kasy na konto .
Mało tego po wszystkim zmienili cenę na icm . Dziady i tyle , sporo u nich kupowałem . Na razie wyleczyli mnie z tego sklepu.
Junkersa kupiłem e exito i tu problemow nie robili ( cena podobna) .
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3304
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Zakupy w PLASMODELU

Postprzez Seweryn » piątek, 4 marca 2022, 11:25

2 razy na 4 próby zakupu anulowali mi zamówienie ;) mojehobby i exito polecam.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2069
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Zakupy w PLASMODELU

Postprzez Atlas » piątek, 4 marca 2022, 19:43

Jacyś pechowi jesteście. Na ponad 30 zamówień żadne nie zostało mi anulowane. Bardzo dobry sklep i bardzo go lubię.
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Re: Zakupy w PLASMODELU

Postprzez marco2607 » niedziela, 6 marca 2022, 08:09

Nie pechowi , widocznie nie zamawiałeś w tym czasie . Z tego co mowią znajomi postanowili zarobić na towarze ze wschodu , a że to może odbić się czkawką na pozostałych zakupach olali. Też sporo kupowałem tak ze 4000 u mich zostawiłem , więc nie szanują klientow .
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3304
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez georgk » niedziela, 20 marca 2022, 10:31

Widzę że nie tylko mnie to spotkało ,sklep wywalony z wyszukiwarki.
georgk
 
Posty: 71
Dołączył(a): piątek, 4 marca 2022, 07:32

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez grrzesiek28 » wtorek, 22 marca 2022, 22:33

Ja mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Zdarzyło się dawno temu, że zamówienia zostaly anulowane bo fizycznie nie bylo już tego towaru. Natomiast zawsze telefon, że przepraszają za kłopot ale nie mogą zrealizować zamówienia.
Blachy edka które były niedostępne nawet u producenta u nich kupiłem w bardzo fajnej cenie i nigdy nie zdarzyło mi się by podnieśli mi ot tak cenę.
grrzesiek28
 
Posty: 106
Dołączył(a): sobota, 22 września 2012, 11:34

Re: Zakupy w PLASMODELU

Postprzez Rafal » środa, 23 marca 2022, 00:20

Seweryn napisał(a):2 razy na 4 próby zakupu anulowali mi zamówienie ;) mojehobby i exito polecam.


1.5 roku czekałem na gąsienice od Exito. Oddali pieniądze. Co człowiek to przypadek.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1276
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:09

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez marco2607 » sobota, 26 marca 2022, 17:05

Rafal napisał(a):1.5 roku czekałem na gąsienice od Exito. Oddali pieniądze. Co człowiek to przypadek.


Dziwne rzeczy opowiadasz , w większości sklepów za towar się płaci po skompletowaniu zamówienia przez sklep. W exito jest tak samo.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3304
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez Atlas » sobota, 26 marca 2022, 18:18

Pierwsze słyszę. W polskich sklepach kupuję niemal wyłącznie w MojeHobby, czasami w Plastmodelu i Exito i tam zawsze, nieważne czy na towar trzeba było czekać czy nie, płaciłem z góry za całość zamówienia, natychmiast po jego zatwierdzeniu. W bardzo rzadkich przypadkach gdy jakaś pozycja nie mogła być zrealizowana, zwracano mi pieniądze.
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez marco2607 » niedziela, 27 marca 2022, 08:59

Widocznie jestem bardziej wiarygodnym klientem :D , a tak na poważnie podam tekst z ostatniego zamowienia exito.

W naszym sklepie o godzinie 2022-03-03 07:18:16, zostało złożone zamówienie.
Aktualny stan realizacji Twojego zamówienia możesz obejrzeć w historii zamówień

W związku z tym że nie wszystkie produkty mamy cały czas w magazynie bardzo prosimy by wstrzymać się z wpłatą przelewem do momentu potwierdzenia dostępności towaru.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3304
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez Murek » niedziela, 27 marca 2022, 10:49

marco2607 napisał(a):Widocznie jestem bardziej wiarygodnym klientem :D , a tak na poważnie podam tekst z ostatniego zamowienia exito.

W naszym sklepie o godzinie 2022-03-03 07:18:16, zostało złożone zamówienie.
Aktualny stan realizacji Twojego zamówienia możesz obejrzeć w historii zamówień

W związku z tym że nie wszystkie produkty mamy cały czas w magazynie bardzo prosimy by wstrzymać się z wpłatą przelewem do momentu potwierdzenia dostępności towaru.

Mam dokładnie takie same doświadczenia w kilku sklepach, m.in. w Martoli więc tym bardziej dziwi mnie to co pisze Atlas.
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3003
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez michalab » niedziela, 27 marca 2022, 17:18

może to zależy od wybranej płatności, jak się wybiera płatność natychmiastową przez pośrednika (typu PayU) to płaci się od razu, a jak płatność zwykłym przelewem to można czekać na skompletowanie.
Jestem tu, aby podziwiać wasze prace, może czegoś przy okazji się nauczę. Sam dopiero zaczynam, wybaczcie naiwne pytania.
michalab
 
Posty: 31
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2021, 17:28

Re: Zakupy w PLASTMODELU

Postprzez Atlas » niedziela, 27 marca 2022, 18:33

Tak, ja od razu wybieram płatność z góry kartą, w zasadzie nigdy nie płacę przelewem. Inna sprawa to że trudno mi sobie przypomnieć sytuację żebym zamówił coś w Plastmodelu lub Exito i tego nie mieli, żeby musiał czekać na towar.
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Następna strona

Powrót do Sklepy modelarskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości