WROCŁAW - lista

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez karambolis8 » poniedziałek, 16 grudnia 2013, 09:38

rtx napisał(a):Tak więc oferta sklepów modelarskich została zredukowana do M-Zone i składnicy harcerskiej. Coraz większa bieda...


Kolega chyba jeszcze nie wie o porządnym sklepie na Mierniczej, a on już tam chyba ponad rok działa i ma się bardzo dobrze.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 07:24

Reklama

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez Rob-Roy » poniedziałek, 16 grudnia 2013, 20:07

rtx napisał(a):Niestety we Wrocławiu został zlikwidowany firmowy sklep Eduarda na ul. Tęczowej, oferujący pełną ofertę jego produktów (blachy, modele, maski itp.), jak również ofertę kilku innych czeskich producentów modeli i dodatków do nich (np. Pavla) :(
Tak więc oferta sklepów modelarskich została zredukowana do M-Zone i składnicy harcerskiej. Coraz większa bieda...


Nic nie zostało zlikwidowane kolego, sklep przyjmie inną nazwę i oferta pozostanie. Nie wiem skąd masz takie informacje, a niesprawdzone lepiej nie publikować. Wprowadzają jedynie niepotrzebne zamieszanie ;o)
"Tylko podróż jest prawdziwym życiem, jak i prawdziwe życie jest podróżą."
Avatar użytkownika
Rob-Roy
 
Posty: 95
Dołączył(a): piątek, 12 czerwca 2009, 10:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez Adrianowro » poniedziałek, 16 grudnia 2013, 21:22

Rob-Roy napisał(a):
rtx napisał(a):Niestety we Wrocławiu został zlikwidowany firmowy sklep Eduarda na ul. Tęczowej, oferujący pełną ofertę jego produktów (blachy, modele, maski itp.), jak również ofertę kilku innych czeskich producentów modeli i dodatków do nich (np. Pavla) :(
Tak więc oferta sklepów modelarskich została zredukowana do M-Zone i składnicy harcerskiej. Coraz większa bieda...


Nic nie zostało zlikwidowane kolego, sklep przyjmie inną nazwę i oferta pozostanie. Nie wiem skąd masz takie informacje, a niesprawdzone lepiej nie publikować. Wprowadzają jedynie niepotrzebne zamieszanie ;o)


Ale nadal będzie detal , czy tylko hurt ?
Avatar użytkownika
Adrianowro
 
Posty: 1245
Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2010, 16:55
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez RAV » poniedziałek, 16 grudnia 2013, 21:53

Rob-Roy napisał(a):
rtx napisał(a):Niestety we Wrocławiu został zlikwidowany firmowy sklep Eduarda na ul. Tęczowej

Nic nie zostało zlikwidowane kolego, sklep przyjmie inną nazwę i oferta pozostanie. Nie wiem skąd masz takie informacje, a niesprawdzone lepiej nie publikować. Wprowadzają jedynie niepotrzebne zamieszanie ;o)

Informacja o zlikwidowaniu sklepu i przeniesieniu sprzedaży detalicznej do M-Zone wisiała (może nadal wisi) na drzwiach Eduarda na Tęczowej. Widziałem na własne oczy.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez waldesky » wtorek, 17 grudnia 2013, 18:26

RAV napisał(a):Informacja o zlikwidowaniu sklepu i przeniesieniu sprzedaży detalicznej do M-Zone wisiała (może nadal wisi) na drzwiach Eduarda na Tęczowej. Widziałem na własne oczy.

Potwierdzam. Właśnie taką informację znalazłem na drzwiach, na Tęczowej, w połowie listopada. Informację potwierdził facet w M-zone, choć nie potrafił powiedzieć od kiedy będą mieli asortyment z Eduarda w sprzedaży.
Obrazek
"Too old to rock'n'roll, too young to die..."
Avatar użytkownika
waldesky
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 19:11
Lokalizacja: Kalisz

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez Rob-Roy » wtorek, 17 grudnia 2013, 18:43

Adrianowro napisał(a):Ale nadal będzie detal , czy tylko hurt ?


Na razie z tego co wiem to hurt

RAV napisał(a):Informacja o zlikwidowaniu sklepu i przeniesieniu sprzedaży detalicznej do M-Zone wisiała (może nadal wisi) na drzwiach Eduarda na Tęczowej. Widziałem na własne oczy.

Zgadza się, co do sprzedaży detalicznej. Ale pamiętaj, że wcześniej była to przede wszystkim HURTOWNIA. A detal był przy okazji.

waldesky napisał(a): Informację potwierdził facet w M-zone, choć nie potrafił powiedzieć od kiedy będą mieli asortyment z Eduarda w sprzedaży.

Cokolwiek chcesz możesz w M-zone zamówić :)
"Tylko podróż jest prawdziwym życiem, jak i prawdziwe życie jest podróżą."
Avatar użytkownika
Rob-Roy
 
Posty: 95
Dołączył(a): piątek, 12 czerwca 2009, 10:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez hardy198 » środa, 18 grudnia 2013, 12:54

Witam,
nowe spity IXc już są wczoraj byłem przejazdem to zerknąłęm :)
"Lecę blisko faceta, dokładnie celuję i, oczywiście on spada w dół"
 Oswald Boelcke

Warsztat:
Hurri mk.IIc, P-47M "Lanny"
Avatar użytkownika
hardy198
 
Posty: 765
Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2010, 14:19

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez dw23890 » sobota, 4 stycznia 2014, 18:02

karambolis8 napisał(a):
rtx napisał(a):Tak więc oferta sklepów modelarskich została zredukowana do M-Zone i składnicy harcerskiej. Coraz większa bieda...


Kolega chyba jeszcze nie wie o porządnym sklepie na Mierniczej, a on już tam chyba ponad rok działa i ma się bardzo dobrze.


Pozwolę sobie dopisać dwie lokalizacje - nie są to może sklepy superprofesjonalne, ale zawsze coś :)
- Keay Group na Nowodworskiej http://www.keaygroup.co.uk/wmc/ (parę modeli Revella i Italeri + szafa z farbami Pactry)
- "Pasja RC" - D.H. "ASTRA", Stoisko 108 - pierwsze piętro, ul. Horbaczewskiego 4-6 (moje najnowsze odkrycie, sporo modeli w 72, Tamiya, Revelle, Airfixy, Italeri + szafa Pactry, z rozmowy ze sprzedawcą w grudniu, wynika że poszerzają dotychczasową ofertę modeli RC właśnie o modele do sklejania - była m.in. jakaś kolekcja staroci z Supermodelu odkupiona od kogoś z drugiej ręki, Fiaty G.55 itp.)
dw23890
 
Posty: 54
Dołączył(a): wtorek, 17 września 2013, 19:41

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez hardy198 » sobota, 4 stycznia 2014, 18:06

Keay Group to przede wszystkim kolejki, no i ceny zawrotne :)

O "Pasja RC" nie wiedziałem, dzięki :D
"Lecę blisko faceta, dokładnie celuję i, oczywiście on spada w dół"
 Oswald Boelcke

Warsztat:
Hurri mk.IIc, P-47M "Lanny"
Avatar użytkownika
hardy198
 
Posty: 765
Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2010, 14:19

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez kasprzyk » czwartek, 9 stycznia 2014, 11:05

Dla osób z Wrocławia, chętnych na produkty z katalogu Eduarda może będę w stanie pomóc. Proszę o pw.
Avatar użytkownika
kasprzyk
 
Posty: 235
Dołączył(a): sobota, 29 marca 2008, 13:48
Lokalizacja: Wrocław/Racibórz

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez pawel » czwartek, 11 grudnia 2014, 20:34

Witam
A z wymienionym tu sklepem:
Taldeco.Sitarska M.
Ktoś miał do czynienia? Kupiłem od nich model na Allegro i zaczynam się zastanawiać, czy kiedyś go w ogóle zobaczę.
Pawel
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 17:28

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez shadowmare » poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:03

Sklep sam w sobie nie jest zbyt duży, nie ma też za dużego wyboru farb oraz praktycznie nie ma narzędzi. Natomiast sprzedawca jest bardzo fajny i ceny są bardzo przystępne. Polecam.
Avatar użytkownika
shadowmare
 
Posty: 1573
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:54

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez pawel » poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:35

Ja czekam od 21 listopada ma paczkę, która ponoć zaginęła na poczcie.
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 17:28

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez karambolis8 » wtorek, 16 grudnia 2014, 08:46

Również mogę polecić sklep na Mierniczej (Taldeco.Sitarska M.). Można się nawet trochę potargować przy większych zakupach. Pan bardzo miły i rozmowny, jak nie ma klientów to można chwilę pogadać.

Paweł myślę, że uda się załatwić twoją sprawę. Dzwoniłeś tam? Jeśli paczka zaginęła na poczcie to nadawca ma możliwość reklamacji o ile ma potwierdzenie wysłania.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 07:24

Re: WROCŁAW - lista

Postprzez pawel » wtorek, 16 grudnia 2014, 18:37

karambolis8 napisał(a): Dzwoniłeś tam? Jeśli paczka zaginęła na poczcie to nadawca ma możliwość reklamacji o ile ma potwierdzenie wysłania.
Twierdzi, że ma, tylko przesłać do wglądu (mimo obietnic) nie chce. Telefony też niechętnie odbiera.
pawel
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 maja 2009, 17:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do dolnośląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość