Jelenia Góra

Jelenia Góra

Postprzez cris » wtorek, 2 lutego 2016, 21:34

Znana firma Modele MAX zajmująca się przede wszystkim sprzedażą modeli RC otworzyła w Jeleniej Górze na ulicy Kraszewskiego duży sklep stacjonarny Hobbymax
http://hobbymax.com.pl/
Najfajniejsze jest to ,że oprócz swojej podstawowej działalności , sklep zdecydował się rozszerzyć swoją sprzedaż o modelarstwo redukcyjne .
Na razie są to początki ,ale idą ostro i ciągle poszerzają asortyment w tym kierunku .
Mają sporo modeli Tamiji głownie w skali 1/48 ,ale i w 72-ce też się coś znajdzie .
Jest też Airfix i Revell , same modele z nowych form ze skalą 1/32 włącznie.
Widziałem też sporo pancerki ,chyba przede wszystkim z Tamiji
Z chemii modelarskiej mają akryle z Tamiji i Valejo (choć nie mam pojęcia czy pełną paletę ,ale to i tak się zmienia na plus z dnia na dzień) ; taśmy Tamiji o rożnych szerokościach ,szpachlówki rozcieńczalniki tip.(w ogóle to sporo tej Tamiji u nich )
Z emalii to tylko Revelle ,choć możne będą mieli Model Mastery bo jakieś lakiery i inne tam takie specyfiki tej firmy już są .
Namawiałem ich też bardzo żeby sprowadzili Gunze i dostałem info,że już poczynili pewne kroki i chyba w to wejdą
Podsumowując : jeśli dalej będą utrzymywać takie tępo rozszerzania asortymentu w kierunku ,,modeli do sklejania'' to będzie to jeden z większych dobrze wyposażonych sklepów w Polsce
Minus jest taki że jeszcze nie maja dobrej strony internetowej ,ale pracują nad tym .
pozdrawiam cris
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie -każdy ma swoją.
Avatar użytkownika
cris
 
Posty: 848
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2012, 19:45
Lokalizacja: Jelenia Góra

Reklama

Powrót do dolnośląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość