LUBLIN - lista

LUBLIN - lista

Postprzez Juli(an) » środa, 26 września 2007, 10:38

:arrow: KRZYŚ -
• Nadbystrzycka 112 / Wigilijna 12 (stoisko modelarskie)
(81) 538 16 88
czynne 10-19 sob 10-14
krzys@krzys.lublin.pl


:arrow: Sklep modelarski (stoisko modelarskie w sklepie wędkarskim)
• Graniczna (boczna Narutowicza)


:arrow: ALIANS (stoisko modelarskie w sklepie chemia/AGD)
• ul. Głęboka 11
(81) 534 81 94


:arrow: MAJSTERKLEPKA
• 20-004 LUBLIN ul. Narutowicza 6
(81) 743 71 06
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Juli(an), łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Juli(an)
 
Posty: 415
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:38
Lokalizacja: 0 61

Reklama

modele polskich samolotów

Re: LUBLIN - lista

Postprzez jakuber » czwartek, 12 listopada 2009, 03:18

Majsterklepka zmienił miejsce. W miejscu gdzie był jeszcze niedawno Krzyś na Narutowicza 6 jest teraz Majsterklepka. Link do sklepu:
http://majster-klepka.pl/
jakuber
 

Re: LUBLIN - lista

Postprzez imek46 » sobota, 15 września 2012, 13:43

Sklep APM Model zakończył działalność
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - lista

Postprzez Chudziutki » sobota, 15 września 2012, 18:35

:shock:
Czyli teraz zostają tylko zakupy online.
Chudziutki
 
Posty: 560
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 10:04

Re: LUBLIN - lista

Postprzez imek46 » niedziela, 16 września 2012, 12:47

Na to wygląda. Z tego co wiem to część rzeczy ma przejąć Majsterklepka, ale nie będzie to na pewno daleko idąca chemia modelarska. Szkoda :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - lista

Postprzez subgrafik » niedziela, 16 września 2012, 14:50

a wlasnie jak ostatnio bylem to faktycznie
pustkami wialo juz na polkach i troche zawiedzony bylem...
ale pomyslalem sobie ze chyba nie za dobrze im idzie

szkoda - pare fajnych fantow sobie tam kupilem...
You need nothing to be happy. You need something to be sad.
~ Mooji.
Avatar użytkownika
subgrafik
 
Posty: 1788
Dołączył(a): środa, 12 grudnia 2007, 16:46
Lokalizacja: Wolne Miasto Wroclaw

Re: LUBLIN - lista

Postprzez imek46 » wtorek, 12 lutego 2013, 21:03

Z tej listy został jedynie Majsterklepka i trochę stary modeli w Aliansie. Tragedia.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - lista

Postprzez Patryk » wtorek, 12 lutego 2013, 21:15

No szkoda, że sklep zakończył działalnośc. Było to fajne miejsce spotkań. Jeszcze pamiętam jak malowaliśmy logo na ścianie ehhh....
Faktycznie pozostają zakupy online i do byle bzdury trzeba będzie dokładać 10zl za wysyłkę. Jedyne rozwiązanie to większe zakupy co jakiś czas, ale i tak wszystkiego się nie przewidzi. Gegeralnie Lublin to zadupie i sklep musiał zakońcyć działalność. :-/
W Krzysiu też szału z dostawami nie ma.
Obrazek
KLIKNIJ
Patryk Krupiński
Avatar użytkownika
Patryk
 
Posty: 1049
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 19:19
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - lista

Postprzez imek46 » środa, 13 lutego 2013, 13:08

Żeby uchylić rąbka tajemnicy to noszę się z zamiarem otworzenia takiego sklepu w Lublinie. Czy będzie to w tym roku i czy w ogóle będzie otwarty to jest jeszcze wielki znak zapytania, ale chciałbym znać wasze zdanie na ten temat.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - lista

Postprzez Muśtax » środa, 13 lutego 2013, 13:55

Jestem jak najbardziej za, to wstyd żeby w takim mieście nie było porządnego sklepu modelarskiego, na pewno będę odwiedzał jak powstanie.
Pozdrawiam
Paweł
Avatar użytkownika
Muśtax
 
Posty: 355
Dołączył(a): poniedziałek, 25 października 2010, 07:57
Lokalizacja: Ptc <-> Lbn

Re: LUBLIN - lista

Postprzez robert.bednarczyk » środa, 13 lutego 2013, 14:26

imek46 napisał(a):Żeby uchylić rąbka tajemnicy to noszę się z zamiarem otworzenia takiego sklepu w Lublinie. Czy będzie to w tym roku i czy w ogóle będzie otwarty to jest jeszcze wielki znak zapytania, ale chciałbym znać wasze zdanie na ten temat.


Cześć - nawet nie pytaj :mrgreen: - we mnie masz od razu stałego klienta i zdeklarowanego kibica. Ten pomysł tak mnie zachwyca, że jestem w stanie złożyć publiczną deklarację, że zakupy internetowwe ograniczę tylko do tych produktów, których nie będziesz w stanie sprowadzić - mówię poważnie. W sumie i tak modeli praktycznie przez internet nie kupuję, bo muszę je zobaczyć i pomacać. Zakupy internetowe ograniczam do chemii i jakichś niszowych zestawów żywicznych ale i z tego w ciemno zrezygnuje jeśli u Ciebie dałoby sie to zamówić. Przyznam, że dałeś ogromną dawkę optymizmu i rozjaśniłeś "ponury lubelski rynek modelarski". To kiedy otwierasz, bo che być pierwszym klientem i już zaczynam zbierać kasę ? :mrgreen: Jeśli myślisz o jakiejś inicjatywnej grupie wsparcia to ja od razu się zgłaszam. Pozdrawiam. Robert Bednarczyk.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 14:05

Re: LUBLIN - lista

Postprzez imek46 » środa, 13 lutego 2013, 14:36

Robert dzięki bardzo za miłe słowa zachęty, ale to nie jest takie proste.Jak to mówią chęć jest, ale też jest i obawa, że nie wyjdzie. Tak jak wcześniej napisałem jest to wielki znak zapytania jeszcze. Ale nie powiedziałem kategorycznie nie. Mnie samego szlag trafia jak za byle farbką mam pisać do Daniela "Martoli" Lachmana. Chciałbym jeszcze przekonsultować ten pomysł z chłopakami w Bytomiu. Będziemy mieli na to czas, chociaż Robert, Piotrek, i Bogdan są za jednakże również przestrzegają mnie. Pewnie dużą pomoc bym miał od Piotrka, który sam prowadzi sklep. Tak jak mówię. Wszystko się okaże.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLIN - lista

Postprzez Marek Naja » środa, 13 lutego 2013, 15:04

Nie wiem czy z samego sklepu stacjonarnego da się w Lublinie wyżyć. Może od razu założyć też sprzedaż internetową. Ja co mogłem kupowałem i kupuję na miejscu. Z prostego powodu, że lubię spojrzeć do pudełka. Sklep na miejscu ma też tą przewagę, że czasem mam po prostu ochotę kupić jakiś model więc zaglądam do sklepu. W tej chwili szanse na tą są jednak niewielkie. Krzyś ma jakieś resztki Revelli, Majsterklepka ma ofertę modeli trochę na odczepnego, bo żyją z RC. Na Głębokiej wieje pustkami. Plus stoisko w Kulturomaniaku ale to też same Revelle choć tam nabyłem He-111 i Ju-88 w 1/32 i to po cenie bardzo przystępnej, szczególnie Heinkel (teraz znów jest droższy ale i tak tańszy niż w internecie). Upierdliwy jest za to brak dostępu do chemii, szczególnie że przerzuciłem się w całości na Gunze plus resztki Tamiyi. Nie ma jednak nawet gdzie kupić taśmy tamiyowskiej. Problemem jest też pewne zniechęcenie kiedy człowiek sobie myśli, po co mam zaglądać do danego sklepu jak i tak pewnie nie ma nic nowego od miesiąca. A żeby coś sprowadzić na sklep trzeba zainwestować. I kółko się zamyka. Dlatego myślę, że dobry sklep internetowy to podstawa. Bo jak mogę zajrzeć, sprawdzić co sklep ma w ofercie, zamówić i poczekać ale odbiorę sobie na miejscu, a nie pocztą, to dla mnie jest duży plus.
vel Baldigozz
Avatar użytkownika
Marek Naja

rpm3
 
Posty: 872
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:40

Re: LUBLIN - lista

Postprzez robert.bednarczyk » środa, 13 lutego 2013, 15:13

Imek - rozumiem obawy ale mam nadzieję, że optymizm zwycięży. We mnie masz nie tylko kibica - deklaruję gotowość współpracy - oczywiście czysto społecznie. Gdybym mógł w czymkolwiek pomóc pisz na kanale otwartym, ewentualnie na p/w to dam na siebie bliższe namiary. Pozdrawiam - entuazjasta Twojej inicjatywy Robert Bednarczyk.

Marek Naja napisał(a):Nie wiem czy z samego sklepu stacjonarnego da się w Lublinie wyżyć. Może od razu założyć też sprzedaż internetową. Ja co mogłem kupowałem i kupuję na miejscu. Z prostego powodu, że lubię spojrzeć do pudełka. Sklep na miejscu ma też tą przewagę, że czasem mam po prostu ochotę kupić jakiś model więc zaglądam do sklepu. W tej chwili szanse na tą są jednak niewielkie. Krzyś ma jakieś resztki Revelli, Majsterklepka ma ofertę modeli trochę na odczepnego, bo żyją z RC. Na Głębokiej wieje pustkami. Plus stoisko w Kulturomaniaku ale to też same Revelle choć tam nabyłem He-111 i Ju-88 w 1/32 i to po cenie bardzo przystępnej, szczególnie Heinkel (teraz znów jest droższy ale i tak tańszy niż w internecie). Upierdliwy jest za to brak dostępu do chemii, szczególnie że przerzuciłem się w całości na Gunze plus resztki Tamiyi. Nie ma jednak nawet gdzie kupić taśmy tamiyowskiej. Problemem jest też pewne zniechęcenie kiedy człowiek sobie myśli, po co mam zaglądać do danego sklepu jak i tak pewnie nie ma nic nowego od miesiąca. A żeby coś sprowadzić na sklep trzeba zainwestować. I kółko się zamyka. Dlatego myślę, że dobry sklep internetowy to podstawa. Bo jak mogę zajrzeć, sprawdzić co sklep ma w ofercie, zamówić i poczekać ale odbiorę sobie na miejscu, a nie pocztą, to dla mnie jest duży plus.


Marek masz rację - sklep stacjonarny bez opcji handlu w necie raczej nie da rady. Sądzę, że Imek bierze to pod uwagę. Ja w chemii, a zwłaszcza farbach jestem w 80 % w Gunze serii C - pierwsze farbki kupowałem przed laty jeszcze w 'Krzysiu" (tam gdzie teraz "Majster Klepka")(to były czasy). Teraz z zakupami modelarskimi w mieście jest straszna "padaka" , a najbardziej boli zwłaszcza brak chemii, z której ciągle coś się kończy. Pozdrawiam. RB.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 14:05

Re: LUBLIN - lista

Postprzez Tiger » środa, 13 lutego 2013, 19:40

Kiedyś, dawno temu często zaglądałem i do "Krzysia" i do Majserklepki, ehhhh to były czasy :mrgreen: Ale, było minęło.
Ja może nie tyle uchylę rąbka tajemnicy co podzielę się z Wami tym, że poważnie zastanawiam się nad otwarciem stacjonarnego sklepu w Lublinie. W sumie jakby nie patrzeć mam "rzut beretem" :lol: :lol: Nie jest to niestety takie proste ale zobaczymy.
Tymczasem pozdrawiam lubelską brać modelarską.
Avatar użytkownika
Tiger
 
Posty: 553
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 15:26
Lokalizacja: SLAVIA

Następna strona

Powrót do lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość