WARSZAWA - lista

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Enigma » poniedziałek, 18 lipca 2011, 09:41

Można by dopisać HAS Hobby , Dzielna 7, tel. 22 636 61 97
Avatar użytkownika
Enigma
 
Posty: 732
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 19:17
Lokalizacja: Éire

Reklama

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Adam » poniedziałek, 18 lipca 2011, 09:51

Będę miał wiekszą motywację, aby pdwiedzać teściów mieszkają pod 17. :mrgreen:
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam
 
Posty: 2929
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2009, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez drapichrust7 » wtorek, 19 lipca 2011, 08:54

Jaką mają ofertę?
drapichrust7
 

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Sebastian » niedziela, 11 grudnia 2011, 22:22

A co się dzieje z Model Centrum? Nie mają pojazdów pancernych ani figurek w ofercie? Brak jakichkolwiek ofert.
Sebastian
 
Posty: 737
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:56

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Jiloo » wtorek, 13 grudnia 2011, 18:49

odwiedzilem ostatnio kilka sklepow wiec dorzuce swoje 3 grosze.

jako, ze odlam modelarstwa jakim glownie sie zajalem nie ma w naszym kraju zadnego rynku zbytu w modele zaopatruje sie online, a w sklepach szukam raczej tylko chemi, farb, choc i kilka pudelek kupilem w warszawie.

Tora Tora Tora – drogo, ale z chemii ktorej potrzebowalem maja wszystko praktycznie od reki. doradza dobre produkty lub rozwiazania takie zeby wydac mniej kasy. mimo wiekszej niz u innych marzy czasem tam wracam – jestem gotow doplacic jesli mam towar od reki.

Martola – wszystko fajnie online, ale jak pojechalem na miejsce okazalo sie, ze wiekszosci rzeczy ktore chcialem nabyc (widniejacych w internecie jako dostepne) poprostu nie bylo. to wcale nie znaczy, ze sklep swieci pustkami – poszukujacy modeli znajda duzo rzeczy dla siebie, jak jednak wspomnialem, mam specyficzne potrzeby. towar ktorego nie ma mozna zamawiac online i wtedy odebrac osobiscie. niby ok, ale nie lubie jak sprzedaje mi sie towar ktorego sie nie ma na stanie - czekalem na jeden model 2 dni, na drugi 8. wolalbym zeby info o takiej sytuacji bylo od razu na stronie. adnotacja czas realizacji do 5 dni by to zalatwila, a tak kupujac sie zastanwiam czy maja od reki czy trzeba poczekac.

ATA w BlueCity - ja bardzo szybko obrazam sie na sklepy i do ATA raczej nie wroce. z chemi sami nie wiedza co sprzedaja i probuja mnie przekonac, ze to ja sie nie znam a oni maja racje (probowali mi wmowic, ze X-21 i XF-21 to te same kolory tylko w odmianie z polyskiem i matowej). czulem sie w tym sklepie jak intruz, a nie nie klient, na dodatek idiota. nie skomentuje tego, ze jak przyszedlem to sklep byl zamkniety, bo cala oblsuga poszla sobie po lody, potem musialem czekac laskawie az zjedza te lody zanim mnie obsluza.

WCM Warszawskie Centrum Modelarskie - sklep jest ogromy i sprawia wrazenie jakby kiedys byl sklepem sprzez wielkie S, a teraz zostalo w nim 20% asortymentu. fajne jest to, ze wszystkie modele leza na regalach i prawie kazde pudelko mozna wziac do reki bez proszenia o to sprzedawcy.
mam go pod samym domem i czasem zagladam. kupuje glownie Vallejo w najlepszej cenie jaka znalazlem (7,20). ale zauwazylem, ze niektore buteleczki maja jeszcze stare etykiety, a to oznacza, ze maja juz kilka ladnych lat. wroce tam raczej tylko w duzej potrzebie.
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 15:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez LordDisneyland » środa, 18 kwietnia 2012, 19:08

Może parę osób to zainteresuje... W najbliższą sobotę otwarcie pierwszego w kraju sklepu Games Workshop -

http://www.games-workshop.com/gws/conte ... =20400026a

Może będę miał pretekst, by pierwszy raz w życiu pójść do tych tarasów słynnych ;o)
Born to lose - out to lunch
- Ian "Lemmy" Kilmister
Avatar użytkownika
LordDisneyland
 
Posty: 904
Dołączył(a): piątek, 25 kwietnia 2008, 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez mati13u » czwartek, 31 maja 2012, 21:56

Jiloo napisał(a):WCM Warszawskie Centrum Modelarskie - sklep jest ogromy i sprawia wrazenie jakby kiedys byl sklepem sprzez wielkie S, a teraz zostalo w nim 20% asortymentu. fajne jest to, ze wszystkie modele leza na regalach i prawie kazde pudelko mozna wziac do reki bez proszenia o to sprzedawcy.
mam go pod samym domem i czasem zagladam. kupuje glownie Vallejo w najlepszej cenie jaka znalazlem (7,20). ale zauwazylem, ze niektore buteleczki maja jeszcze stare etykiety, a to oznacza, ze maja juz kilka ladnych lat. wroce tam raczej tylko w duzej potrzebie.


możesz podać adres/dane kontaktowe? Czy to jest sklep w hali mirowskiej?


Ja proponuję dodać sklep Galeon w Pruszkowie, adres tu -http://modele.abc24.pl/ w sklepie stacjonarnym asortyment jest dużo większy. Znajduje się on na przeciwko staci skm/koleje mazowieckie.
mati13u
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 31 maja 2012, 21:29

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Jiloo » piątek, 1 czerwca 2012, 09:19

WCM – www.wcm.com.pl

Zupełnie inny kierunek niż Hala Mirowska. Na Sadybie na Powsińskiej. Dojazd z dworca 131 bezpośrednio ;o)
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 15:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez mati13u » piątek, 1 czerwca 2012, 22:16

Zięki wielkie jednak pętlę 189(warszawa-Włochy) mam niecały kilometr, a nawet pół od domu ;)
mati13u
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 31 maja 2012, 21:29

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez mati13u » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 19:09

@Jiloo
Muszę się z tobą zgodzić co do asortymentu WCM, górują samoloty(a jest ich niewiele), pancerkę znalazłem tylko mirage hobby. Rzeczywiście mają najtańsze vallejo w Warszawie(szkoda że niewiedziałem wcześniej), jednak sposób wyboru pozostawia wiele do życzenia - wybierasz tylko z ulotek vallejo(nie najczytelniejszy sposób wyboru), nie mają pasków kolorów(malowanych tymi chyba farbami)(jak w jadarze), nie wiem jak w innych sklepach ale spotkałem się z pozwoleniem wejścia za ladę coby zobaczyć farby(kolory) na stojaku, a tu nie, nie można bo są ulotki(lepiej wybiera mi się gdy mogę dotknąć).
mati13u
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 31 maja 2012, 21:29

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez gryzu » piątek, 21 września 2012, 11:40

ModelCentrum jeszcze istnieje :?:
Telefon nie odpowiada, na maile nikt nie odpowiada :roll: ...

:arrow: MODELCENTRUM
• ul. Czereśniowa 140/4
(22) 424 03 63
http://www.modelcentrum.pl
info@modelcentrum.pl
Sprzedam: Su-24 C Italeri + Pavla 1:72 ; więcej info na PW
Avatar użytkownika
gryzu
 
Posty: 245
Dołączył(a): środa, 17 września 2008, 10:52
Lokalizacja: Kraków-Nowa Huta

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Tomasz Mańkowski » piątek, 21 września 2012, 15:09

mati13u napisał(a): Rzeczywiście mają najtańsze vallejo w Warszawie(szkoda że niewiedziałem wcześniej),

Raczej najstarsze, z czasów jak Miraż był importerem Valleyo...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1237
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 23:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez DoSklejania.pl » sobota, 17 listopada 2012, 23:46

na razie tylko sklep internetowy (przeniesiony z Miechowa)

DoSklejania.pl

z możliwością odbioru osobistego na Stelmachów 26, w Warszawie
Avatar użytkownika
DoSklejania.pl
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 16 września 2012, 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez PawełMT » czwartek, 2 maja 2013, 00:59

Wiem, że w Halach na Marwilskiej 44 jest jakiś mały sklep modelarski. Tygrys Model czy jakoś tak ;o) Znalazłem stron http://www.tygrysmodel.pl/
Avatar użytkownika
PawełMT
 
Posty: 256
Dołączył(a): niedziela, 1 lipca 2012, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Dorotka » sobota, 18 maja 2013, 05:56

Jiloo napisał(a):Tora Tora Tora – drogo, ale z chemii ktorej potrzebowalem maja wszystko praktycznie od reki. doradza dobre produkty lub rozwiazania takie zeby wydac mniej kasy. mimo wiekszej niz u innych marzy czasem tam wracam – jestem gotow doplacic jesli mam towar od reki.

Martola – wszystko fajnie online, ale jak pojechalem na miejsce okazalo sie, ze wiekszosci rzeczy ktore chcialem nabyc (widniejacych w internecie jako dostepne) poprostu nie bylo. to wcale nie znaczy, ze sklep swieci pustkami – poszukujacy modeli znajda duzo rzeczy dla siebie, jak jednak wspomnialem, mam specyficzne potrzeby. towar ktorego nie ma mozna zamawiac online i wtedy odebrac osobiscie. niby ok, ale nie lubie jak sprzedaje mi sie towar ktorego sie nie ma na stanie - czekalem na jeden model 2 dni, na drugi 8. wolalbym zeby info o takiej sytuacji bylo od razu na stronie. adnotacja czas realizacji do 5 dni by to zalatwila, a tak kupujac sie zastanwiam czy maja od reki czy trzeba poczekac.

ATA w BlueCity - ja bardzo szybko obrazam sie na sklepy i do ATA raczej nie wroce. z chemi sami nie wiedza co sprzedaja i probuja mnie przekonac, ze to ja sie nie znam a oni maja racje (probowali mi wmowic, ze X-21 i XF-21 to te same kolory tylko w odmianie z polyskiem i matowej). czulem sie w tym sklepie jak intruz, a nie nie klient, na dodatek idiota. nie skomentuje tego, ze jak przyszedlem to sklep byl zamkniety, bo cala oblsuga poszla sobie po lody, potem musialem czekac laskawie az zjedza te lody zanim mnie obsluza.


Witam!
Cóż także miałem okazję do odwiedzenia ostatnio tych sklepów. Na początek wypatrzyłem na stronie "Martoli" Lexusa LFA/Tamiya. Miałem też całą listę innych zakupów i to nie małą, bo obejmującą pozycje za 2-2,5 tys złotych (w tym aerograf H&S Infinity, który sprzedaje Martola). Lexus figurował jako dostępny, inne rzeczy także. Po wejściu do sklepu dowiedziałem się, że:
1. Tego Lexusa co chce to nie ma.
2. Strona internetowa to nie pokaz stanów magazynowych sklepu.
3. Za 2-3 dni mogą ściągnąć mi ten model ale z inną karoserią (przeźroczystą).
4. Hurtownik firmy Tamiya w Polsce od 4 lat nie odnowił zapasów i wszystko co jest było ściągane z Czech.
Oczywiście nikt nie powiedział przepraszam za wprowadzenie mnie w błąd. Więcej nie wrócę, wolę już przepłacić, choćby w Czechach :mrgreen:
ATA w BlueCity to był drugi sklep, który odwiedziłem. Pan sprzedawca był zdziwiony, że chce kupić model statyczny i sprawiał wrażenie jakby nie wiedział na jakim jest świecie. Ale model był i wyszedłem lżejszy o dwieście złotych z groszami.
Na moje pytanie o wiertła 0,5 mm odpowiedział, że nie wie czy mają i musiał rzecz konsultować z kolegą choć komputer stał przed nim.
Tora, Tora... Cóż, pojechałem z wydrukowaną listą (chemia+narzędzia). Było wszystko oprócz jednej pozycji. Ceny faktycznie nie małe ale był to jedyny sklep, w którym nie poczułem się jak intruz i widać było, że sprzedawca chce pomóc a nie tylko sprzedać .
Po kontaktach z warszawskimi sklepami - z ostatnim wyjątkiem - chyba będę kupować w necie. Trochę drożej/nie zawsze ale do takiego wyboru jaki jest w sieci żaden warszawski sklep w mojej opinii nie dorasta. Tak kupiłem bezproblemowo aero+sprężarka+chemia+narzędzia różne. I chyba już mi się nie chce biegać po sklepach, chyba, że w stanie wyższej konieczności :mrgreen:
Pozdrowionka
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość