WARSZAWA - lista

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Enigma » czwartek, 15 października 2009, 23:14

Ta ich strona to może była fajna 10 lat temu ale teraz to obciach. Kilka razy coś u nich kupiłem, ale nie pamiętam czy było droższe niż u konkurencji. Rzeczywiście, plusem tego sklepu jest to duże komfortowe pomieszczenie. Dawny klaustrofobiczny Jadar na Zielnej czy Martola na Kieleckiej napawały mnie obawą że zaraz o coś zawadzę i się to wszystko na mnie zwali. :lol:
Na Tragowej było dwóch kolesi: jeden taki w okularach pod czterdziestkę – ten był ok., ale drugi, taki czarniawy, to taki kawał chama i prostaka że ze świecą szukać. Omijałem ten sklep szerokim łukiem i przychodziłem tam tylko wtedy, kiedy nie miałem wyjścia.
Avatar użytkownika
Enigma
 
Posty: 732
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 20:17
Lokalizacja: Éire

Reklama

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Cichociemny » czwartek, 15 października 2009, 23:30

Enigma napisał(a):Ta ich strona to może była fajna 10 lat temu ale teraz to obciach.

Zerknięcie w źrodło ich strony:
Kod: Zaznacz cały
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 4.0">

mówi wiele...
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Ostach » sobota, 17 października 2009, 11:53

shivadog napisał(a):Ich zaletą jest to, że prawie wszystko mają i można na miejscu obejrzeć.
Jak czegoś szukam w TTT to praktycznie nigdy nie ma. A jak o coś pytam to słyszę, żebym sobie poszukał na półce... Generalnie staram się tam nie chodzić, chyba, że już nigdzie nie ma tego, czego potrzebuję...

Enigma napisał(a):Na Tragowej było dwóch kolesi: jeden taki w okularach pod czterdziestkę – ten był ok., ale drugi, taki czarniawy, to taki kawał chama i prostaka że ze świecą szukać. Omijałem ten sklep szerokim łukiem i przychodziłem tam tylko wtedy, kiedy nie miałem wyjścia.
Dlatego właśnie tam nie chodzę, zawsze trafiam na bruneta :/ To co piszesz Enigma to niestety prawda...
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Manfred » czwartek, 4 lutego 2010, 10:00

Enigma napisał(a): ale drugi, taki czarniawy, to taki kawał chama i prostaka że ze świecą szukać.


Bardzo nieładnie !!!
Nie podzielam twojej opini. Byłem w TTT dziesiątki, jeśli nie setki razy. Nigdy zachowanie żadnego z pracowników sklepu nie było chamskie, albo jakkolwiek negatywne. Oczerniasz człowieka na forum publicznym, ukrywając się jeszcze pod pseudonimem - wstyd.
Avatar użytkownika
Manfred
 
Posty: 145
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2008, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 4 lutego 2010, 10:06

ładnie-nieładnie, niezbyt przychylne opinie na temat jedengo z subiektów w tym sklepie pojawiały się wielokrotnie, więc można dyskutować nad zbytnią dosłownością użytego określenia, ale nie nad jego zasadnością..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez rollingstones » czwartek, 4 lutego 2010, 21:41

byłem w tym sklepie dwa razy - trafiłem na bruneta - bardzo sympatyczny i skory do pomocy człowiek.Marudziłem ze dwie godziny robiąc zakupy i obsłużony zostałem na wysokim poziomie
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 4 lutego 2010, 23:00

rollingstones napisał(a):Marudziłem ze dwie godziny robiąc zakupy i obsłużony zostałem na wysokim poziomie


takoż i podliczony zapewne :>
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez rollingstones » czwartek, 4 lutego 2010, 23:12

Mało się zarabia, żyje się jak hrabia :mrgreen:
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez dewertus » piątek, 5 lutego 2010, 12:18

Manfred napisał(a):
Enigma napisał(a): ale drugi, taki czarniawy, to taki kawał chama i prostaka że ze świecą szukać.


Bardzo nieładnie !!!
Nie podzielam twojej opini. Byłem w TTT dziesiątki, jeśli nie setki razy. Nigdy zachowanie żadnego z pracowników sklepu nie było chamskie, albo jakkolwiek negatywne. Oczerniasz człowieka na forum publicznym, ukrywając się jeszcze pod pseudonimem - wstyd.


Potwierdzam słowa Manfreda - także często bywam w TTT (lub w Jadarze, bo są to jedyne sklepy, które mam w zasadzie "po drodze") i nie zdarzyło mi się aby obsługa któregokolwiek z panów była nieuprzejma, wrecz przeciwnie wiele razy doradzali mi wybór produktów lepszych (i często tańszych) od tego co pierwotnie planowałem nabyć.
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez zenon-król woźnych » niedziela, 23 maja 2010, 21:42

Jeszcze jest w CH Blue City(nazwy nie pamiętam).
Avatar użytkownika
zenon-król woźnych
 
Posty: 511
Dołączył(a): poniedziałek, 15 marca 2010, 22:09
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez SokoleOkoPierce » sobota, 24 lipca 2010, 00:21

zenon-król woźnych napisał(a):Jeszcze jest w CH Blue City(nazwy nie pamiętam).

Ten sklep nazywa się "ATA" i mają tam tylko modele firmy Tamiya, ale za to ogromny wybór i bardzo dobre ceny.
Obrazek
Avatar użytkownika
SokoleOkoPierce
 
Posty: 281
Dołączył(a): piątek, 2 października 2009, 22:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez mysiek13 » czwartek, 30 września 2010, 10:06

A ja chciałem wydać pozytywne opinie jako będący w Warszawie tylko na delegacjach - Martoli - wczoraj bardzo miła obsługa pomimo mojego niezdecydowania i sklerozy ( dwa razy płaciłem kartą, drugi raz nawet za jedną farbkę) oraz pomoc w doborze farb, pomimo niemodelarskiego stroju ( byłem w gangu i pod krawatem) :mrgreen: a także Jadarowi - po zmianie lokalizacji bardzo miła obsługa (poprzednio bardzo niemiły i niezainteresowany wydawał mi się młody Sprzedawca, obecnie super).

Pozdro MG
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez GrzeM » czwartek, 30 września 2010, 12:35

Przydałoby się na tej liście jednak adres Jadaru uaktualnić.
Avatar użytkownika
GrzeM
 
Posty: 3102
Dołączył(a): poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:39

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Cichociemny » czwartek, 30 września 2010, 19:39

Racja- uaktualniłem.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Brunner » wtorek, 30 listopada 2010, 16:07

Witam.
Panowie, mam pytanie. Czy giełda modelarska jeszcze się odbywa (w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek miejscu)? z tego co mi wiadomo w Muzeum Techniki w PKiN pozostała tylko giełda kolejowa.

Dzięki z góry za informacje.
Pozdrawiam,
Piotr "Brunner" Dudek
Avatar użytkownika
Brunner
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 15 maja 2008, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości