WARSZAWA - lista

Re: WARSZAWA - lista

Postprzez Marek Jaszczołt » piątek, 6 lipca 2018, 22:40

Vierbein napisał(a):A na Świętokrzyską do Ja-daru ze Złotych Tarasów nie bliżej?

Bliżej ale na piechotę :twisted:
I'm not lazy... I'm motivationally challenged.(Garfield)
Marek Jaszczołt

Reklama

Postprzez Tomasz Mańkowski » sobota, 7 lipca 2018, 08:05

DUDE napisał(a):Złote tarasy => Metro Centrum i wysiadka na Polach Mokotowskich. Następnie spacerek lub 1 przystanek tramwajowy Rakowiecką i wysiadka na przystanku Kielecka (chyba). I jesteś w Martoli.

To już łatwiej wsiąść z tramwaj (33 lub 17) przy Złotych Tarasach/Dworcu Centralnym i na przystanku "Kielecka" będziesz szybciej niż metrem... (niecałe 10 minut)
Zresztą wysiadać możesz zarówno na "Kieleckiej" jak i na następnym przystanku "Rakowiecka-Sanktuarium" (tylko 17tka) bo sklep jest mniej więcej w połowie drogi pomiędzy tymi przystankami.
Dojście do Jadarów ze Złotych Tarasów jest czasowo porównywalne - ale jedynie "z buta", na skróty...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Tomasz Mańkowski

Postprzez Thalgonis » sobota, 7 lipca 2018, 09:37

Dziekuję za namiary. Patrząc na stronę www sklepu na świętokrzyskiej widzę, że właściwie nie mają zwykłych farb Tamiyi - same spraye... Ale fakt, ze czasami zawartość www różni się od zawartości w realu ;-)
Pozdrówka
Thalgonis

Obrazek
Thalgonis

Postprzez Dudzio » wtorek, 10 lipca 2018, 16:53

W tym przypadku asortyment w sklepie jest tożsamy z tym na stronie internetowej. Nota bene ostatnio też zaszedłem tam w ciemno po farbkę tamiya, ale nie mieli (żadnych) :(
Dudzio

Postprzez Thalgonis » wtorek, 10 lipca 2018, 17:14

OK. Byłem w Martoli i zrobiłem zakupy. Fajny sklep. Oczywiście nie wytrzymałem i oprócz farbek kupiłem Ju87 Hasegawy.
Nie powinienm wchodzić do sklepów osobiście - zakupy na odległość zapewniają trochę więcej rozsądku ;-)))))
Pozdrówka
Thalgonis

Obrazek
Thalgonis

Poprzednia strona

Powrót do mazowieckie